ММГ бронебоя и подкалибера 37мм

Тема у розділі 'ММГ. Боеприпасы артиллерии и авиации.', створена користувачем zelenodolec, 7 вер 2014.

  1. Продавец zelenodolec

    zelenodolec Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    днепропетровская обл
    Продам два девайса за 50гр
     

    Images:

    DSCF5854.JPG
    DSCF5856.JPG
    Leo(LG) подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 22 шт.)
      Снят с рабочего затвора
      120 грн.
    2. Б/в, з'єднувальна планка з робочого затвора. Без дефектів
      200 грн.
    3. (в наявності 12 шт.)
      Состояние 99 из 100
      100 грн.
    4. Предложу Зип для разборки и чистки винтовки и карабина Мосина. В составе комплекта: Отвертка - служи...
      300 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Нові, безномерні Є номерні
      1200 грн.
  3. Продавец zelenodolec

    zelenodolec Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    днепропетровская обл
    новая 40гр
     
    Leo(LG) подобається це.
  4. Продавец zelenodolec

    zelenodolec Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    днепропетровская обл
    новая 35гр
     
    Leo(LG) подобається це.
  5. Продавец zelenodolec

    zelenodolec Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    днепропетровская обл
    новая 30гр
     
    Leo(LG) подобається це.
  6. Продавец zelenodolec

    zelenodolec Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    днепропетровская обл
    29 гр
     
    Leo(LG) подобається це.
  7. Продавец zelenodolec

    zelenodolec Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    396
    Адреса:
    днепропетровская обл
    продано спасибо покупателю прошу закрыть тему
     
    Leo(LG) подобається це.