Уничтожение 12 см "свиней" 23.05.06

Тема у розділі 'Військова археологія', створена користувачем SS-Man, 24 тра 2006.

  1. Огнемир

    Огнемир Oberschütze

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    Российская Федерация
    РПГ-хи ловчее, у нас от ргд-33 часто раньше попадались, да и осколочные рубашки до сих пор не редкость ( без гранаты).:rolleyes:
     
  2. Цікаві лоти

    1. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6899 грн.
    2. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    3. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    4. 450 грн.
    5. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
  3. dimch77

    dimch77 Schütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Николаев
    нафига весь этот гиморой устраивать? не проще было бы их в болоте утопить

    А нам потом вылавливай, выкапывай:smile_13:
     
  4. Стрелок

    Стрелок Leutnant

    Повідомлення:
    2.616
    Адреса:
    Украина , Днепропетровск. .
    Для 6шт 120 мм нормально йухнуло.почти ведерко мИла.