Запч.макса

Тема у розділі 'ММГ. Пулеметы', створена користувачем ЮРС, 24 лют 2014.

  1. Продавец ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    973
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.875
    Повідомлення:
    1.941
    Адреса:
    украина
    Где-то так.За все 350 грн
     

    Images:

    Изображение 015.jpg
    Изображение 024.jpg
    audi подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Гильза 76мм из песка. Есть клейма и надпись
      500 грн.
    2. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
    3. Бронебойный 7,5 см Макет
      1250 грн.
    4. Макет снаряда от сорокопятки Бронебойный
      400 грн.
    5. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
  3. ata

    ata Gefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    rua
    втулочки на ось крепления щитка и тела к станку нет? это не она на фото торцом смотрит?
     
  4. Продавец ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    973
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.875
    Повідомлення:
    1.941
    Адреса:
    украина
  5. Продавец ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    973
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.875
    Повідомлення:
    1.941
    Адреса:
    украина
  6. Продавец ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    973
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.875
    Повідомлення:
    1.941
    Адреса:
    украина
  7. Продавец ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    973
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.875
    Повідомлення:
    1.941
    Адреса:
    украина
  8. Продавец ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    973
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.875
    Повідомлення:
    1.941
    Адреса:
    украина
    тема закрыта
     
    Останнє редагування: 12 сер 2014
  9. and1978

    and1978 Gefreiter

    Повідомлення:
    69
    добрый вечер в москву возможно отправить ? с ув. андрей