Знайдено найдавніший запис українського гімну

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Norman2, 7 лип 2014.

  1. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    8.114
    Адреса:
    СотоНатовск
    Знайдено найдавніший запис українського гімну, платівку з записом "Ще не вмерла Україна" 1916-го року. Звукозапису майже 100 років:

    Слова дещо різнятся від відомих редакцій.
    Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля,
    Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
    Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
    Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
    Душу, тіло ми положим за нашу свободу,
    І покажем, що ми, браття, козацького роду! (x2)
    Згорь серця, браття мої, нехай вік лунає.
    Нехай згине той навіки, хто волі не знає.
    Піде козак Україні волі добувати,
    Бо вони браття малі, пригноблені мати.
    Душу й тіло ми положим за нашу родину,
    І здобудем ми щасливу вольну Україну! (x2)
    інформація про виконавця http://meest-online.com/culture/malovidomi-storinky-iz-zhyttya-myhajla-zazulyaka/
    Інформація про українські платівки записані "Колумбією" http://www.ukrmusic.org/catalog/columbia (там вищезгадана платівка датована 1915-им).
    Вперше, запис цієї платівки оприлюднив депутат В.Ар'єв минулої осені - https://m.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/582830351779825

     
    titanic, Adolf Ivanich, Dr.Gonzo та 7 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 28 шт.)
      Газовий балончик «Терен-4М» — максимум дії без компромісів. Дата виробництва "ІІІ-26"....
      350 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Свіженькі латексні трубки з внутрішнім діаметром 1.8 мм і 3.5 мм зовнішнім Ціна вказана за метр.
      45 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Сигнально пусковий пристрій Зірка «СИГНАЛ ОХОТНИКА» виготовленно "Вьюга" (Полтава) Різьба...
      950 грн.
    4. Рідкісний старого зразка,краще чешського ,деталі підходять .Не розточений ,не послаблений ще бараба...
      7400 грн.
    5. Нове .Пьятка сталь з бойового тт з ухом .По оплаті реквізити питайте в личку.
      1150 грн.
  3. Zoomo

    Zoomo Hauptmann

    Повідомлення:
    2.201
    Адреса:
    Украина
    Спокон вiку боремося за волю,та завжди знаходиться якась падлюка,якiй Україна поперек горла стоїть. Коли ж вже прийде час спокiйного життя?


    Слава Українi !
     
    Norman2, TOSHIBA, рональд та ще 1-му подобається це.
  4. Valerik

    Valerik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    477
    Адреса:
    Украина
    Дещица - запеее-вааай!:D
     
    Norman2 подобається це.
  5. LAA

    LAA Gefreiter

    Повідомлення:
    88
    Адреса:
    Афедрон