Знайдено найдавніший запис українського гімну

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Norman2, 7 лип 2014.

  1. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    8.114
    Адреса:
    СотоНатовск
    Знайдено найдавніший запис українського гімну, платівку з записом "Ще не вмерла Україна" 1916-го року. Звукозапису майже 100 років:

    Слова дещо різнятся від відомих редакцій.
    Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля,
    Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
    Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
    Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
    Душу, тіло ми положим за нашу свободу,
    І покажем, що ми, браття, козацького роду! (x2)
    Згорь серця, браття мої, нехай вік лунає.
    Нехай згине той навіки, хто волі не знає.
    Піде козак Україні волі добувати,
    Бо вони браття малі, пригноблені мати.
    Душу й тіло ми положим за нашу родину,
    І здобудем ми щасливу вольну Україну! (x2)
    інформація про виконавця http://meest-online.com/culture/malovidomi-storinky-iz-zhyttya-myhajla-zazulyaka/
    Інформація про українські платівки записані "Колумбією" http://www.ukrmusic.org/catalog/columbia (там вищезгадана платівка датована 1915-им).
    Вперше, запис цієї платівки оприлюднив депутат В.Ар'єв минулої осені - https://m.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/582830351779825

     
    titanic, Adolf Ivanich, Dr.Gonzo та 7 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Утеплён достаточно неплохо, как минимум на +5/+10 градусов комфорт (родной бирки нет, но утеплитель...
      500 грн.
    2. (в наявності 9 шт.)
      Несесер органайзер для мильно рильних з Франціі. Ціна за 1 шт.
      100 грн.
    3. Чохол вологостійкій GoreTex арміі Франціі Свіжий стан
      1000 грн.
    4. Технічні характеристики Колір: Olive Форма: мумія Блискавка: центральна Основний матеріал: 100% полі...
      5000 грн.
    5. Армійське покривало - утеплювач в спальний мішок ЗС Чехії Можна використовувати як зі спальником, т...
      450 грн.
  3. Zoomo

    Zoomo Hauptmann

    Повідомлення:
    2.201
    Адреса:
    Украина
    Спокон вiку боремося за волю,та завжди знаходиться якась падлюка,якiй Україна поперек горла стоїть. Коли ж вже прийде час спокiйного життя?


    Слава Українi !
     
    Norman2, TOSHIBA, рональд та ще 1-му подобається це.
  4. Valerik

    Valerik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    477
    Адреса:
    Украина
    Дещица - запеее-вааай!:D
     
    Norman2 подобається це.
  5. LAA

    LAA Gefreiter

    Повідомлення:
    88
    Адреса:
    Афедрон