Бак з німецького мотоцикла

Тема у розділі 'Військовий транспорт', створена користувачем Камерад, 26 чер 2014.

  1. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    вітаю камради,
    осьу підвернувся мені бак , думаю це R 12
    але хочу почути ваші думки.
    зверху він був хромований,
    довійна?

    DSCN7571.JPG
     

    Images:

    DSCN7572.JPG
    DSCN7573.JPG
    DSCN7575.JPG
    Roland.Gal подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
    2. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    3. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    4. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    5. Деталь защиты (крышка) двигателя танка Т-34.Применялась и на других моделях.Вес больше 120 кг.На чер...
      7500 грн.
  3. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    А по чому видно що він хромований?
     
  4. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    зверху хром стускнілий, власне на фото видніється сіра фарба, але це не фарба а хром.
     
  5. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Я думаю що це хтось рукоблудив. На скільки я знаю цивільні Р-12 ішли чорного кольору, і бак в тому числі!
     
    Камерад подобається це.
  6. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    я сам так думав але
     

    Images:

    bmw__r_12_1940_1_lgw.jpg
  7. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Може це якійсь ретро тюнінг :D Але те що бак від R-12 це факт!
    Вітаю з придбанням! Напевно дорого обійшовся
     
    Камерад подобається це.
  8. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    Дякую, та недорго, я б сказав за пів дарма))):D
     
  9. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Які плани на майбутнє даного бака?
     
  10. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    незнаю поки думаю.
     
  11. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    найшов клеймо,
    камераден, підкажіть по клеймі.
     

    Images:

    DSCN7577.JPG
  12. Пiдпiльник

    Пiдпiльник Gefreiter

    Повідомлення:
    122
    Цiлком може бути самопальне хiмiчне хромування
     
    Roland.Gal та Камерад подобається це.
  13. Marek_2004

    Marek_2004 Gefreiter

    Повідомлення:
    78
    Если бак от р-12 непродан готов купить звоните 0636785337
     
  14. RetroMoto

    RetroMoto Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    305
    Адреса:
    полтава
    готов купит бак 095 7409050 дорого
     
    zundapp500 подобається це.