Мариуполь - у меня в руках !

Тема у розділі 'Третій Рейх', створена користувачем adlerhaus, 23 чер 2014.

  1. adlerhaus

    adlerhaus General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    152
      продані:
    94
    Повідомлення:
    23.932
    Адреса:
    Украина - Германия
    Мариуполь - у меня в руках ... :)
    Для кого-то может и мелочь , "подумаешь , зольдатский быт."
    а я очень доволен такой неожиданной находке ! :smile_12:
     

    Images:

    IMG_0141.JPG
    IMG_0135.JPG
    IMG_0136.JPG
    IMG_0137.JPG
    IMG_0142.JPG
    Feuerstein, Kurt Winterkorn, Dietrich Brauer та 12 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Ф-1,пружины,шарик,рычаг реплика.
      850 грн.
    2. ММГ Рпг 40 в рідній фарбі.мита водою.Стан на фото.
      1100 грн.
    3. Коп и чердачные находки . Корпуса без ВВ - внутри залит строительный раствор ( легко удаляется )...
      400 грн.
    4. Все, як на фото. Чудовий екземпляр в колекцію! Корпус в міцній сталі, нічого не сиплеться і не відва...
      2950 грн.
    5. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
  3. kirilla444

    kirilla444 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.035
    Адреса:
    Псков, Россия
  4. РОМАНЫЧ

    РОМАНЫЧ Obergefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Мариуполь
    Отличная находка!!!