Обломок

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Valdis14, 10 тра 2014.

  1. Valdis14

    Valdis14 Gefreiter

    Повідомлення:
    115
    Адреса:
    Белгород
    Добрый день!Подскажите пожалуйста от чего броня,от какого танка и из какого места на нем ее вырвало??? iy.JPG фото 3 (1).JPG фото 4.JPG фото 5 (1).JPG
    И еще такой кусок 7577.JPG
     
  2. Цікаві лоти

    1. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    2. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    3. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    4. 750 грн.
    5. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
  3. Андрей Карпов

    Андрей Карпов Gefreiter

    Повідомлення:
    128
    сложно так сказать а было чтото ещё
     
  4. Valdis14

    Valdis14 Gefreiter

    Повідомлення:
    115
    Адреса:
    Белгород
    Когда то в том районе люк от пантеры был найден...
     
  5. Андрей Карпов

    Андрей Карпов Gefreiter

    Повідомлення:
    128
    готов эти обломки купить
     
  6. Андрей Карпов

    Андрей Карпов Gefreiter

    Повідомлення:
    128
    ещё что по технике есть
     
  7. Андрей Карпов

    Андрей Карпов Gefreiter

    Повідомлення:
    128
    ну что продадите ?
     
  8. SILVESTER

    SILVESTER Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.914
    Адреса:
    Фастів
    ...в личку пишите.
     
  9. Андрей Карпов

    Андрей Карпов Gefreiter

    Повідомлення:
    128
    вам что ли
     
  10. SILVESTER

    SILVESTER Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.914
    Адреса:
    Фастів
    ..не мне,ТС...