Что за монета

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Staruj_Zmey, 27 кві 2014.

  1. Staruj_Zmey

    Staruj_Zmey Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львів
    Найдена вот такая монета интересует чья и какого года сори за качество фото не удается пока сделать лучшим
     

    Images:

    Зображення0781.jpg
    Зображення0782.jpg
    Зображення0782.jpg
    Зображення0781.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bohemia 1940 Heer...
      5700 грн.
    2. До Вашої уваги Тарілка під другі страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    3. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний.
      450 грн.
    4. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    5. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      650 грн.
  3. Leonn200

    Leonn200 Leutnant

    Повідомлення:
    1.445
    Фото не читаемы.
     
    dim-3000 подобається це.
  4. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Похоже на колесико регулировки пламени керосиновой лампы.
     
    valerka подобається це.
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.254
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
  6. Staruj_Zmey

    Staruj_Zmey Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львів
    К сожалению парни ви ошиблись ето монета арабская вязь и в центре ето номинал монети а не отверствие а колесики от керосинки я самолично штук с 20 ть накопал так что отличить би смог плюс материал изготовления вещи Сори за качество с телефона снято лучше не получается
     
    Останнє редагування: 27 кві 2014
  7. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.254
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    По таких фото, слона от танка не отличиш!
     
    Veter-59 та Винничанин подобається це.
  8. bigfoot

    bigfoot Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.266
    Адреса:
    Прикарпаття
    Зробіть кращі фото, опишіть її розміри і матеріал, з якого вона виготовлена, виставте у правильному розділі і будуть Вам правильні відповіді.
    А так це більше нагадує телевікторину "Що? Де? Коли?"...
     
    Малежкин та valerka подобається це.
  9. Staruj_Zmey

    Staruj_Zmey Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львів
    Для людини яка копае роками монета в нечищеному стани шойно пиднята майже зразу опридиляеться Тому в теми что ето такое зразу визначив що це монета Цикава думка тому специалиста
     
  10. bigfoot

    bigfoot Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.266
    Адреса:
    Прикарпаття
    Є розділ "Монети". Спеціалісти по монетам там надають свої "послуги". А виставляння на огдядини неякісних фото то є прояв, так би мовити, неповаги до тих людей, допомоги від яких Ви чекаєте.
     
    Veter-59, Малежкин та KVP подобається це.
  11. Staruj_Zmey

    Staruj_Zmey Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львів
    Доп фото с размерами
     

    Images:

    Зображення0788.jpg
  12. Staruj_Zmey

    Staruj_Zmey Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львів
    Дякую камераде за пораду виставити монету в даний роздил та трактування техничних можливостей за яки я декилька разив вибачився як не повагу до людей це дещо так би мовити однобоке бачення з вашои сторони Та ваша думка дийсно правильна
     
  13. мишак

    мишак Feldwebel

    Повідомлення:
    597
    Адреса:
    Питер
    Все равно не видно. По номиналу только понятно - 5 чего-то там... Хотя бы под цифрой слово увидеть - сразу стало бы все ясно.
     
  14. 298СД

    298СД Oberstleutnant

    Повідомлення:
    5.790
    Адреса:
    حيث تتلاقى السماء مع الأرض
    5 пар Османской Империи, султан Мехмед 5-й, 1909-1918 год., чекан г.Стамбул

    [​IMG][​IMG]



    А той хто копає десятиліттями - опридиляється відчуттям! даже дивитись не треба......а може й копати


    .
     
    Останнє редагування: 29 кві 2014
    JE2KA, мишак, Staruj_Zmey та 3 іншим подобається це.
  15. Staruj_Zmey

    Staruj_Zmey Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    286
    Адреса:
    Львів
    Спасибо мнение спеца и требовалось именно она Еще раз большое спасибо С уважением