Неправильно!

Тема у розділі 'Оновлення форуму', створена користувачем Мурад аль-Шах, 16 кві 2014.

  1. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    Якщо в когось є бажання кинути, то він кине і з відкритою сторінкою.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Кобура для пистолета P08 Luger/Парабеллум светло-коричневого цвета в идеальном состоянии, выпущенная...
      45000 грн.
    2. Горн — это медный духовой музыкальный инструмент, который используется для подачи сигналов, особенно...
      2000 грн.
    3. Лопатка вармахта,клеймо 1942 г.
      3500 грн.
    4. Німецький рюкзак торністер 1937року на свій вік стан відмінний, багато написів клейм.
      4500 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Абсолютно новые
      330 грн.
  3. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Повідомлення:
    5.201
    Адреса:
    Вінниця
    http://reibert.info/threads/e_manshtein.482286/ - я вже буду мувчати про Панцера ..... То свиня - і з ним мають бути свої ставки...
     
  4. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Повідомлення:
    5.201
    Адреса:
    Вінниця
    Та не кине.. Якщо людина має тут затерті вже життям обставини то не кине... Справа в тому що новаки не знають способу боротьби з ними...та купляються...
     
  5. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    Вам би спочатку самому потрібно так сказати, підтягнути дисципліну, вивчити правила форуму і поменше порушувати їх. Ну а вже потім боротися з "неправильними" правилами і т.п.
    На цьому вихожу з теми, бо не бачу дальнійшого змісту тут дискутувати.
     
  6. adlerhaus

    adlerhaus General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    152
      продані:
    94
    Повідомлення:
    23.932
    Адреса:
    Украина - Германия
    От профиля ничего не зависит...
    ПанцерМейер небзызвестный раз 8 новые профили делал и кидал - как Пу в дзюдо, "по технике"...:D
    И профили у этих клонов были все открыты, и не помешало ему это... - дело не в профиле,
    а дело только и исключительно в людях, которые кидаются на мнимую "халяву".
     
    Останнє редагування: 18 кві 2014
    Octopus, Баварець, Frundsberg та 2 іншим подобається це.
  7. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Повідомлення:
    5.201
    Адреса:
    Вінниця
    Данька, я не про те.. я про те що профіль не має бути закритий--- Чи не так? Га, питаю?
     
  8. adlerhaus

    adlerhaus General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    152
      продані:
    94
    Повідомлення:
    23.932
    Адреса:
    Украина - Германия
    Не так.
    мне по барабану, открытый или закрытый.
    Закрыт ? мне с этим пользователем - дел не иметь.
    И все. Это мой выбор. А советовать ему "открывать -закрывать" = не моё дело.
     
    Rscorpion, Баварець та иван777444333 подобається це.