Користувачі, яким подобається повідомлення #1

Тема:
От какого трактора сидение????
  1. 26 жов 2014

    rootkiller

    Oberfeldwebel, Чоловіча, 38, з Киев
    Повідомлення:
    351
    Симпатії:
    1.308
    Бали:
    110
  2. 9 кві 2014

    Dr.Gonzo

    Повідомлення:
    2.750
    Симпатії:
    11.320
    Бали:
    460
  3. 9 кві 2014

    Мурад аль-Шах

    Oberst, Чоловіча, з Вінниця
    Повідомлення:
    5.201
    Симпатії:
    12.528
    Бали:
    700
  4. 8 кві 2014

    obuch59

    General-major, Чоловіча, 68, з Кривой Рог Украина
    Повідомлення:
    5.618
    Симпатії:
    31.904
    Бали:
    1.000
  5. 7 кві 2014

    mushichok

    General-major, Чоловіча, з Украина
    Повідомлення:
    6.591
    Симпатії:
    20.170
    Бали:
    1.000
  6. 7 кві 2014

    goshask9

    Oberleutnant, Чоловіча, 56, з Харьков
    Повідомлення:
    1.536
    Симпатії:
    5.139
    Бали:
    290
  7. 7 кві 2014

    sergeyk2

    General-major, Чоловіча, з г. Киев
    Повідомлення:
    13.139
    Симпатії:
    39.650
    Бали:
    1.000
  8. 7 кві 2014

    консерватор

    General-leutnant, Чоловіча, з від Сяну до Дону
    Повідомлення:
    33.197
    Симпатії:
    393.934
    Бали:
    1.500
  9. 7 кві 2014

    ASKOT1

    General-major, з Украина
    Повідомлення:
    10.505
    Симпатії:
    29.723
    Бали:
    1.000