Танк из болота

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем DDD777, 6 апр 2014.

  1. DDD777

    DDD777 Модератор

    Сообщения:
    4.215
    Адрес:
    Eastern Europe

    Изображения:

    7dc157912f45473b97e18476f7347db8.jpg
    derrick и АСИРИС 1984 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Вінтажна фурашка
      5000 грн.
    2. Парадна фуражка Dress Hat RLC British Army Royal Logistic Corps. Розмір 57.
      222 грн.
    3. Офіцерська фуражка,всі деталі дивіться на фото)
      1000 грн.
    4. Швейцарская офицерская кепи (еще называемое "шако&quot, обер-лейтенант. Размер 52, 5 Состояние...
      670 грн.
    5. Металізована тесьма. Довжина 340 мм. По гудзиках на 330 мм.
      155 грн.
  3. kotanto

    kotanto Feldwebel

    Сообщения:
    486
    Адрес:
    Тула
    эт вроде как давным давно было...
     
    Докуч нравится это.
  4. Alex_l76

    Alex_l76 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.267
    Адрес:
    Одесса,Украина
    Причем лет 10-15 назад
     
    ПАРОМЩИК и Докуч нравится это.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    та ні 10-15 то танк з соміком був, його якраз внучка показала де він, а внучкі бабка, дід якої і завів фріців в болото, Сусанін фамілія його.
    А цей танк другий, підняли недавно, на другому кінці болота, кажуть там такий соміще був:smile_6:, а показав місце внучатий племіник тієї внучки, він рибалив та зачипив того сомика через люк, ;) півдня боровся поки вийняли з води, розрізали його а там :smile_6:ордена , медалі....
     
    Последнее редактирование: 6 апр 2014
    casio, Sirko988, restler09 и 2 другим нравится это.
  6. gantz

    gantz Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    36
    Сообщения:
    3.598
    Адрес:
    украина сумы
    ну,понєслась,залетныя...!
     
    restler09 нравится это.
  7. SILVESTER

    SILVESTER Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.914
    Адрес:
    Фастів
    ..да,времени порядочно прошло,а в статье почему то ни одна дата не указана....
     
  8. Krieger 2011

    Krieger 2011 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    450
    Адрес:
    м.Стрий
    Так я поняв то в же в другому танку був внук того соміка шо найшли в першому ?
     
  9. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.437
    Адрес:
    Киев
    Давняшний БАЯН про эстонский танк...
     
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    той сомік з першого звалив по техніці, через вихлопну, але до другого танку недоплив був зїдений которибом.
     

    Изображения:

    untitled.png
    casio и restler09 нравится это.
  11. cded

    cded Oberfeldwebel

    Сообщения:
    254
    Адрес:
    Харьков
    там в конце статьи написано что планировали поставить его на пьедестал ... прикольно будет если с крестами оставили :smile_12:
     
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    а яка різниця, з зірками в Естонії непоставлять точно.;)