Револьвер SW русский (предположительно)

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем m14ebr, 14 бер 2014.

  1. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    2.192
    Адреса:
    Город Герой Киев
    Вобщем друг попросил оценить данную штуку... фото говнецо конечно ... но если нужно будет заставлю сделать более качественные... _Gum2jSr0vY.jpg aagGq3IjSv4.jpg cmfVM0wt1H0.jpg Dj1I4Uw-NcM.jpg GGIfqltGPiY.jpg gyPcyjIVPnc.jpg pxBbzBMAeDg.jpg R35p30c40nQ.jpg T305kjFPpnk.jpg yz_X7YSZDMU.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    3. Копані.
      250 грн.
    4. Копаная пластмасса.
      60 грн.
    5. Гудзик викопний ( Зверху є Літери BG . під вушком 37). . Стан норм . Можна чітко роздивитись зображе...
      60 грн.
  3. Роман75

    Роман75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Вы правы- это русский Смит 3 модели.Сохран отличный, жаль ствол обрезан. Быстро найдёт нового владельца. С уважением.
     
  4. Роман75

    Роман75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Приветствую. 1700 гривен ,дудка не нужна.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2014