А почем у вас бензин? или мы только такие счастливые...

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем bratanCo, 28 лют 2014.

  1. papa Muller

    papa Muller Oberst

    Повідомлення:
    3.499
    Адреса:
    Планета Земля
    Пожалуйста,не нагнетайте,в стране и так херово,ну а протокол о намерениях это фейк,вы должны это понимать...
     
    shug та Philips_ua подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Устілки нові 6 шт.Швеція розмір 46-47 можна підрізати
      170 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Фирменные шнурки для ботинок, берцев. Длина 152 см. Цвет указан как коричневый, по факту тёмная олив...
      100 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      При тривалому носінні взуття протягом дня ноги відчувають фізичну напругу, що призводить до швидкої...
      106 грн.
    4. Нові американські військові снігоступи Виробництва десь 1980х років, складське зберігання. Стан нови...
      4100 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Сушарка для взуття електрична призначена для просушування взуття в домашніх умовах.Сушарки призначен...
      115 грн.
  3. B A T

    B A T Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.484
    Адреса:
    Горбачев - враг
    Какие господа вы проницательные , как пел Семеныч : "Страшно , аж жуть " :smile_6:

    Я именно сегодня прилетел из Нюрнберга с Ивы 2014 :D

    Стоимость 5-ого на вчера тамачки - 1.46 .... на наши - 19 с полтиной рубликов ... практически шара :)
     
  4. Adi

    Adi Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.639
    Адреса:
    △ м.Харків ✙ УКРАЇНА △
    Тю, в Харькове хороший 95-й(на нём езжу) стоит 13-14 грн (но есть и по 10 грн, х.з. какой, я не рискую заправлятся им). За хороший и 19-20 грн. не жалко (говорю про себя), ибо ремонт авто будет стоить дороже (однозначно).
     
    Останнє редагування: 11 бер 2014
    Маркус подобається це.
  5. B A T

    B A T Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.484
    Адреса:
    Горбачев - враг
    Вот ведь у Вас какая математика интересная выходит :D
    Только Вы забыли , что в стоимость нашего бензина входит еще и дорожный сбор ( правда о качестве дорог я тихо промолчу :smile_11:) , а в европах Вы налог платите отдельно и немалый . Давайте не забывать и о плате , взимаемой за проезд по автобану , ведь только в Германии и Голландии дороги шаровые , а в остальных странах Евросоюза - плати от 2-х евро и выше
    А вот теперь и посчитайте стоимость километра :smile_6:
     
    Останнє редагування: 11 бер 2014
    ПАРОМЩИК та Saddam47 подобається це.
  6. B A T

    B A T Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.484
    Адреса:
    Горбачев - враг
    ..... а если заплатите по 50 грн. за литр , то авто вообще ломаться не будет :D:D:D:smile_12:
     
    ПАРОМЩИК подобається це.
  7. Adi

    Adi Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.639
    Адреса:
    △ м.Харків ✙ УКРАЇНА △
    Не остроумно. ;)
     
    Останнє редагування: 11 бер 2014
    DarkElf та Маркус подобається це.
  8. Маркус

    Маркус Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    942
    Адреса:
    Восточная Украина
    Этим всё сказано. От себя хочу добавить что не то что 19-20, 25 не жалко - но за хороший (да + по хорошим дорогам, да + с фирменными запчастями, да+..., да+...).

    А никто не против подобных автобанов на Украине (против как раз типа автобана Киев - Одесса или что там с такой помпой строили/пилили вернее???). Да пусть у нас все дороги будут платные "от 2-х евро и выше" - только чтоб это были дороги а не "после бомбёжки". И если 120 км разделить на два евро то стоимость километра ну никак не скажется на кошельке даже получающего пособие.

    А это не неостроумие - это стоическая (а в последнее время можно с одновременным чувством сказать что - русскороссийская) упёртость с элементами неоправданной ненависти ко всему западному.
    Но, слова незабвенного сына турецкоподданного, Остапа Сулеймана Берты Мария Бендера бея попрежнему актуальны и сегодня звучат как никогда ярко - Заграница нам поможет! Запад с нами! :beer:
     
  9. B A T

    B A T Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.484
    Адреса:
    Горбачев - враг
    Вы глубоко ошибаетесь . Мое мнение это не упертость , а поиск экономической выгоды . Я частенько бываю за пределами страны , и те модели , что применимы для евро государств , совершенно не приемлимы для нынешней украинской действительности . Скорее даже губительны . Яркий пример тому Болгария - страну наспех воткнули в еврозону и в итоге получили колоссальное падение благосостояния населения и экономический коллапс .

    Вы и Ади готовы платить и по 20 и по 30 грн за литр , я рад за вас , но готовы ли остальные автовладельцы последовать Вашему примеру ???
     
    kmk та ПАРОМЩИК подобається це.
  10. $.T.A.L.K.E.R.

    $.T.A.L.K.E.R. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    UA
    пару тижнів тому вернувся з Братіслави, нічого не платив... підкажіть будь-ласка, що я зробив не так?!?

    якщо раніше був впевнений на 90% що ви не іздили за кордон, то прочитавши нісенітницю про платні дороги на 99% впевнений що інформацію про європейські дороги ви отремуєте лише з канала "весті"...
    чи може спробуєте підтвердити свою версію про "2 євро і више"?

    далі хочу об'єктивно розказати тим, хто ще не був за кордоном, проте вірить дімі кисильову або таким як B A T:

    1. насправді в деяких країнах Евросоюзу існує мито для іноземних авто, наприклад с Словакії це коштує 10 євро на 10 днів, в Австрії 8.50, в інших країнах... віньєтку (так називається документ що дозволяє їздити по платним дорогам) можна купувати не тільки на 10 діб, але й на місяць або рік - рік в Словакії коштує 50 євро, в Австрії 85 евро, тобто слова "2 євро і више" - це неприкритий обман учасників форуму
    2. окремо звертаю увагу що це стосується лише іноземних громадян, тобто самі словаки нічого не сплачують (так само і ви не будете сплачувати, якщо поїдете не на власному авто а наприклад візьмете в прокаті)
    3. дороги, по яких заборонено їздити без сплати такого мита помічені спеціальним знаком
    4. окремо звертаю увагу що існує така штука як GPS - і при прокладанні маршруту є опція "ігнорувати платні дороги" :)
    5. якість навіть "їхніх" бесплатних доріг значно перевищує якість наших "класних" трасс...
     
    shug, Мандрівний вовк та Маркус подобається це.
  11. Маркус

    Маркус Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    942
    Адреса:
    Восточная Украина
    1). Разгорор идёт за то, чтобы "украинскую действительность" превращать в "европейскую реальность" - а вы с исключительной упёртостью вещаете и вещаете...
    2). Болгария - "яркий пример"- ложь в каждой букве. Езжу регулярно машиной через Болгарию в Грецию, полёт нормальный там везде! И слова "коллосальное падение благосостояния и экономический коллапс" (что само по себе должно означать смерть страны) - это ни что иное как неприкрытая лжеполитика известно кого... Всё там нормально, или вы думаете что когда Украину "наспех воткнут в ерозону" то на следующий день наступит еврорай??? Так-же и в Болгарии. Всё там в порядке, не переживайте за них.
    (П.С. Я - не ошибаюсь практически никогда).:)
     
    shug, Kelembet, $.T.A.L.K.E.R. та 3 іншим подобається це.
  12. Adi

    Adi Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.639
    Адреса:
    △ м.Харків ✙ УКРАЇНА △
    А в Харькове упала цена на высокооктан (на 30-40 копеек за литр). :)
     
    Останнє редагування: 12 бер 2014
    DarkElf та B.m.12/12/2012 подобається це.
  13. Adi

    Adi Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.639
    Адреса:
    △ м.Харків ✙ УКРАЇНА △
    Так то их личное дело. Иметь авто и не иметь денег на бензин? Я лично этого не понимаю, я бы просто продал его (авто) тогда и ездил бы ... на метро и городском транспорте.(что я довольно часто делаю, когда считаю, что поездка мне лично будет не выгодна). Но когда мне нужен автомобиль, я его заправляю только хорошим бензином, сколько бы он не стоил (бензин). :)
     
    B.m.12/12/2012 подобається це.
  14. $.T.A.L.K.E.R.

    $.T.A.L.K.E.R. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    UA
    а давайте спробуємо об'єктивно порівняти вартість володіння авто "у нас" і "у них"? не проти, якщо візьмемо Болгарію? - адже ви висловлювались що "там все погано бо це єврозона"?

    отже, двоє людей купують два авто, і оскільки "там погано" а у нас "люди бідні" нехай це будуть б.в. авто, ок? і порівняємо вартість користування, наприклад на 5 років, ок?
    мерс 2005 р.в. E-Class в Софії можна придбати за 5000 евро, за ці ж гроші можна придбати дизельну А-4 2010 р.в., тойоту RAV4 2000 дешевше ніж 4 тис... що розмитнене 2000-2010 років випуску можна купити в Києві за 5000 евро?

    віньеєтка на платні дороги = 35 євро на рік...
    страховка = 100 євро на рік

    дорожній збір = ? (нема даних, хто знає буду вдячний за інфу)

    ТО = ? тут хз як порівнювати, мерсовські/тойотовські запчастини звичайно дорожчі ніж від ланоса або ваза, але якщо для мерса/тойоти міліон без капіталки це норма то для вазів-ланосів самі знаєм... а можливо, для об'єктивності слід і в Києві брати мерса а не "щось за 5000"? але тоді і ТО буде не на користь України - адже в Києві запчастини дорожчі ніж в Софії

    пальне планую розраховувати так: дані свого БК по "европейській халявній трасі" vs по "українській халявній трасі"
    тобто тут ще один фактор за те щоб порівнювати одинакові авто а не "щось за 5000", адже більший і тяжчий мерс насправді економніший за маленького тісного ваз-а, так само як і RAV4 економніша за "ниву" або "шниву"



    B A T, якщо таки погоджуєтесь на об'єктивне порівняння - то давайте для початку вирішимо, порівнюєм одинакові авто чи порівнюєм авто за 5000?

    просто якщо брати 2 мерса на 5 років + 500 000 км пробігу, то "у нас" це вийде в 2-3 рази дорожче ніж "у них"

    а якщо ще в когось є пропозиції/зауваження щодо розрахунку, буду дуже вдячний
     
    Останнє редагування: 12 бер 2014
    Маркус, DarkElf та Volynyaka подобається це.
  15. Kelembet

    Kelembet Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    2581
    Лоти
      на продажу:
    949
      продані:
    5.986
    Повідомлення:
    4.735
    Адреса:
    kelembet@ukr.net
    Где в Болгарии коллапс??
    Летом ничего такого не заметил,по сравнению с Крымом приятных эмоций семья испытала на порядок больше.
     
    Маркус, DarkElf, Volynyaka та 3 іншим подобається це.
  16. goom

    goom Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    532
    Адреса:
    Ukraine
    І по ціни дешевше ніж відпочинок в Криму.
     
    Маркус та B.m.12/12/2012 подобається це.
  17. оберфельдфебель

    оберфельдфебель Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.025
    Адреса:
    Донбасс-Покращаный
    Турция,Египет,Болгария,дешевле в 5 раз и комфортнее сраного Крыма.за что там дерут такие бабки не пойму?
     
    Маркус, DarkElf, shug та 3 іншим подобається це.
  18. ПАРОМЩИК

    ПАРОМЩИК Oberst

    Повідомлення:
    4.657
    Адреса:
    χάρων
    Это нада спросить у татар.;)
    Ну, а сраным Крым может только стать после того, как туда приезжают засранцы. ИМХО
     
    Shpagin подобається це.
  19. B.m.12/12/2012

    B.m.12/12/2012 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    129
    Адреса:
    Украина
    Думаю, что теперь ещё дороже Крым будет.
     
  20. Мандрівний вовк

    Мандрівний вовк Feldwebel

    Повідомлення:
    277
    За чувство ностальгии и патриотизма, имхо
     
    DarkElf та B.m.12/12/2012 подобається це.
  21. ПАРОМЩИК

    ПАРОМЩИК Oberst

    Повідомлення:
    4.657
    Адреса:
    χάρων
    Это будет зависеть от курса гривны по отношению к российскому рублю.
     
  22. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    Подтверждаю. В начале февраля, за 4000грн съездил в Египет на неделю. Все включено! Самое красивое море в мире. Отличный сервис и не паришься ни про что.

    Крым, как курорт, теперь даже не рассматриваю.
     
    Останнє редагування: 12 бер 2014
    Monarx, Bossman, DarkElf та 3 іншим подобається це.
  23. ПАРОМЩИК

    ПАРОМЩИК Oberst

    Повідомлення:
    4.657
    Адреса:
    χάρων
    На побережье - да.
    Им степной Крым не нада.
    Наживаться на туристах - вот их цель.
    По-этому и стремятся искать "свои исторические корни (земли)" именно на побережье.
     
    kmk подобається це.
  24. B A T

    B A T Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.484
    Адреса:
    Горбачев - враг
    Валера , дело в том , что сейчас и в Египте отдыхать неплохо , но это не значит , что в стране все хорошо .....
     
    ПАРОМЩИК, Kelembet та vitiy99 подобається це.
  25. Мандрівний вовк

    Мандрівний вовк Feldwebel

    Повідомлення:
    277
    Тихо шифером шурша, крыша едет неспеша (с)

    мож, хватит про политику и Крым-курорт, а? пожалейте, пожалуйста, остатки здравого мозга и смысла... (по крайней мере моего)

    тема-то вроде про цену на бензин/дизель/газ (для авто)...
     
    B.m.12/12/2012, kmk, оберфельдфебель та 2 іншим подобається це.
  26. B.m.12/12/2012

    B.m.12/12/2012 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    129
    Адреса:
    Украина
    И по теме. В Харькове на 30-ть и чуть больше копеек (за литр.) на сегодняшнее утро, стал дешевле 95 и 92-й (другими сортами не интересовался), и это весьма неплохо.:smile_12:
     
    Маркус, DarkElf та Мандрівний вовк подобається це.