Попорядку: Пряжка 1000грн старт,хоч і Поліцай,але мені здається вона деформована трошки і надто вже поношена,тому якщо за 800-900 заберуть раджу віддавати! Штурмовий знак-300-250грн і Общій 150грн. Жетони цілий 500грн,розломаний 350грн. Ну й ЖК-1,а тобто його залишки 150грн макс.