Звезда эмаль

Тема у розділі 'СРСР до 1945 року', створена користувачем -=shah=-, 5 січ 2014.

  1. -=shah=-

    -=shah=- Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    494
    Эмаль, магнитится. на ровном листе 31 мм., по дуге 34мм. Интересует любая информация: какой год, война или нет, на чем носили? За ранее благодарен! С ув.
     

    Images:

    P1050029.JPG
    P1050037.JPG
    P1050040.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Фляга старовинна кишенькова вінтажна виробництва Франціі
      450 грн.
    2. Ніж великий столовий старовинний посрібленний виробництв Франці. Товщина обуху 3 мм. Без люфту.
      450 грн.
    3. Вилка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    4. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
  3. Aldo Apache

    Aldo Apache Feldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    850
    Адреса:
    Ukraine
    Звезда точно не с пилотки, на пилотках 23мм, ваша скорее всего с фуражки и по войне.
     
    -=shah=- подобається це.
  4. xtremist07

    xtremist07 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.060
    Адреса:
    город-герой Донецк!
    Фуражечная 32 мм звездочка РККА. На войну но поздняя. У ранней СиМ был накладной.
     
    -=shah=- подобається це.
  5. Комиссар

    Комиссар Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.834
    Адреса:
    Ростов
    Да нет, уже послевоенная. Сами видите - кламмера (усики) какие...
     
    -=shah=- та xtremist07 подобається це.
  6. Polarus

    Polarus Gefreiter

    Повідомлення:
    163
    Адреса:
    столица
    звезда послевоенная, СА
     
    -=shah=- подобається це.
  7. Dwalin

    Dwalin Gefreiter

    Повідомлення:
    39
    Адреса:
    Россия, г.Череповец
    Звезда обр. 47 г.
     

    Images:

    обр. 47.JPG
    -=shah=- та BOSSMANMAN подобається це.