Реклама на REIBERT.info
Тема в разделе "Хлам", создана пользователем Oprishok, 20 дек 2013.
Шановні камради, підкажіть чи має якесь відношення до війни оця штука?
А який діаметр. "Крилами" подібна до ступиці коліс.
Десь 10 см
А якщо допустити що це ступиця деревяного колеса якоїсь гаубиці?
Без поняття
Ступиця від возу, військового чи ні не відомо.
Однозначно это ступица деревянного колеса. Только вот от какой повозки?
Характер ушкоджень виглядає, що річ повоювала. Діаметр 10 см - що мала витримувати чималу вагу.
ступица от деревяных колёс воза!