подскажите

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем erir86, 1 гру 2013.

  1. erir86

    erir86 Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    ханты -мансийск
    подскажите адреса живых поисковых форумов по войне
     
  2. Цікаві лоти

    1. плитоноска NP Aerospace бу отличное состояние
      1500 грн.
    2. Американские плиты. В размере М. В хорошем состоянии. без видимых утрат и повреждений. В рекламе н...
      10500 грн.
    3. Бронеплиты
      800 грн.
    4. Балістичний захист попереку із балістичним пакетом від американського бронежилету. Пакет без пошкодж...
      550 грн.
    5. Кацапські бронепластини знайдені на позиціях. Цілі, але стан обшивки бачите на фото.
      1000 грн.
  3. erir86

    erir86 Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    ханты -мансийск
  4. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Что Вы подразумеваете под выражением "живой(?) поисковый форум по войне"?С ув.
     
    slava2008, cvoy, Wolf-T та 2 іншим подобається це.
  5. erir86

    erir86 Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    ханты -мансийск
    где много опытных поисковиков и много инфы
     
  6. оберфельдфебель

    оберфельдфебель Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.025
    Адреса:
    Донбасс-Покращаный
    а этот форум не? какие вам еще нужны опытные поисковики? по какой теме? Гражданская война,ВМВ,ПМВ,старина?
     
    Поліщук та консерватор подобається це.
  7. SILVESTER

    SILVESTER Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.914
    Адреса:
    Фастів
    ....сильный вопрос :D,это как в мясном рядом ряду спросить, а где тут мясо продают ?....
     
    Грип56, Allex761, Поліщук та ще 1-му подобається це.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ну що ви. тут жеж одні лантухи які не знають що то воно таке за слово тая історія.
     
    Поліщук та оберфельдфебель подобається це.
  9. оберфельдфебель

    оберфельдфебель Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.025
    Адреса:
    Донбасс-Покращаный
    так я ото і дивлюсь , нащо було таке питання? до кого воно? чи може товариш думае ,шо тут і дійсно всі лантухи?
     
    консерватор подобається це.
  10. erir86

    erir86 Schütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    ханты -мансийск
    комрады этот форум замечательный он у меня основной ну просто же не весь народ именно тут сидит есть и другие места вот я и поинтересовался )))
     
  11. SILVESTER

    SILVESTER Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.914
    Адреса:
    Фастів
    ..тогда Гугль в помощь...