"Засвіти Свічку"

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 23 ноя 2013.

  1. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.006
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    23 листопада - засвітимо свічки пам'яті по жертвах Голодомору 1932-33 рр.
    Пам'ятаймо разом. 80 років після геноциду.

    Україна Памятає
    Світ Визнає

    А ти пам"ятаєш???

    Я запалив...
    PA10001212.jpg
     
    Kurbat 78, Мурад аль-Шах, yaruk и 8 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Титановый оригинальный браслет на часы Casio PRG 80 новый. Чек на покупку с указанием фамилии и номе...
      1400 грн.
    2. (в наличии 50 шт.)
      Мідна сітка, 10 mesh, товщина дроту 0.3 мм, для екранування і виготовлення фільтрів Ціна за метр...
      2990 грн.
    3. (в наличии 1 шт.)
      Шелак - натуральний лак на спирту для просочення обмоток. Час висихання лаку становить близько 6 год...
      45 грн.
    4. Розетка для EcoFlow Стан: Новий Колір: Чорний Країна виробник: Китай Розетка для зарядної станц...
      249 грн.
    5. (в наличии 1 шт.)
      Одна из самых популярных моделей электронных весов на кухне. Небольшой размер, удобные габариты, мал...
      120 грн.
  3. curoc

    curoc Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    1.783
    Адрес:
    Киев
    Ще не вмерли України ні слава, ні воля.
    Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
    Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
    Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

    Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
    І покажем, що ми, браття, козацького роду.

    Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
    В ріднім краю панувати не дамо нікому;
    Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
    Ще у нашій Україні доленька наспіє.

    Душу, тіло ми положим за нашу свободу,
    І покажем, що ми, браття, козацького роду.

    А завзяття, праця щира свого ще докаже,
    Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
    За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
    України слава стане поміж ворогами.

    Душу, тіло ми положим за нашу свободу,
    І покажем, що ми, браття, козацького роду. images.jpg
     
    Kurbat 78, Мурад аль-Шах, Yako и 6 другим нравится это.
  4. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    3.083
    І я запалив...
     
  5. Магуа

    Магуа Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    893
    Адрес:
    Ліга Ірокезів
    запалив...
     
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    не забудемо, не подаруємо, помстимось!
    [​IMG]
     
    Kurbat 78, Мурад аль-Шах, Yako и 6 другим нравится это.
  7. Bil UA

    Bil UA Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    186
    Адрес:
    Україна
  8. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.070
    Адрес:
    Лодомерія
    Запалив. І з малим поговорив.
     
  9. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
  10. Alex196

    Alex196 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.070
    Адрес:
    Україна, Лівобережжя
    Пам"ятаємо ...
     

    Изображения:

    Свеча.jpg
  11. 98WHITE89

    98WHITE89 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    268
    Адрес:
    Украина
  12. Alexroma

    Alexroma Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    616
    Адрес:
    Житомир УкраЇна
    Помню, и ребенку рассказываю кто такие коммунисты и как жидовские продотряды комиссара Урганта у людей последнее отбирали.
     
  13. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    3.030
    Адрес:
    Струмилівський УР
    Памятаємо....Не пробачимо!
     
  14. French

    French Oberfeldwebel

    Сообщения:
    435
    Адрес:
    планета Земля
    Вічна пам`ять загиблим!
     
  15. Bil UA

    Bil UA Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    186
    Адрес:
    Україна
    Доносити цю трагедію до наших нащадків це наш обов"язок
     
    Магуа, Rikoshet, Kurbat 78 и 7 другим нравится это.
  16. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Сообщения:
    2.378
    Адрес:
    місто Кола, Україна
    запалив і вдома, і в батьків
    коли по вулиці йдеш, бачиш у вікнах запалені свічки, якось стає моторошно, але в той самий час розумієш що УКРАЇНЦІ пам"ятають свою історію!
     
    Магуа, Kurbat 78, Yako и 6 другим нравится это.
  17. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    Незабудимо, а ворогам згадаємо!
     
    Магуа, Kurbat 78, obuch59 и 2 другим нравится это.
  18. Rikoshet

    Rikoshet Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    762
    Адрес:
    Днепровские ... мы.
    Вечная память ... Дай Бог увидить при жизни массовую казнь комсюковой партнометклотурной мрази .
     

    Изображения:

    Череп.jpg
    Свеча.jpg
    Oprishok, Магуа, obuch59 и ещё 1-му нравится это.
  19. король джулиан

    король джулиан Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Сообщения:
    1.451
    Адрес:
    Lemberg
    Вічна пам`ять
     
    obuch59 и Oprishok нравится это.
  20. Pimpf

    Pimpf Leutnant

    Сообщения:
    3.553
    Зайшов до дому-малий вже запалив...
    Чув про голодомор ще у 80-тi,бабуся 1898 року народження розповiдала-поховали пiвсела..Батько 1938 року народження,пережив окупацiю,але у 1949 роцi ледве не сконав пiдчас другого голодомору,врятували дельфинячим салом..Ненавиджу комуняк.
    Вічна пам`ять загиблим.
     
    obuch59, Oprishok и консерватор нравится это.