Фуфло на аукро.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Игорь1, 18 лис 2013.

  1. Игорь1

    Игорь1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.630
    Адреса:
    Кременчуг.
    Wolf-T та ilia__999 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Новий Экстрактор, на Colt 1911 ( kal.38 super/ 9 mm) і їхніх Клонів 70х серій. виробник: Remsport ма...
      1800 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Шток выполнен из титана (или алюминия по желанию) в место заводского из пластмассы, не подвержен кис...
      1000 грн.
    3. ММГ Револьвера TAURUS model 86 cal. .38 Special,в нержавейке ,деактив на фото согласно законодател...
      45000 грн.
    4. Колекційна японська репліка Беретти MGC Beretta M92FS Desert Storm SP Edition 1 of 5000. Дуже рідкіс...
      12000 грн.
    5. Макет Глок-19,офиціальний ,доки вкомплекте.
      60000 грн.
  3. ilia__999

    ilia__999 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    2.609
    мда.. дегенерат какой то продавец.. еще поразило, что он 7 фото выставил зачем то и подписал- "FOTO N 7 - dom gde rodilsya Adolf Hitler ( Braunau am Inn , Austria )" к чему интересно это он.. :D
    p.s. http://aukro.ua/nemeckij-krest-germaniya-3-rejh-raritat-i3714472084.html как это назвать? :eek:
     
    Wolf-T та Игорь1 подобається це.
  4. ilia__999

    ilia__999 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    2.609
    а эта у него "порнография" вобще шо такое :eek: такое на ночь посмотришь и не заснешь потом
     

    Images:

    3714472144.jpg
    3714472144_2.jpg
    abordaj, Wolf-T, Disk Rim та ще 1-му подобається це.
  5. Игорь1

    Игорь1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.630
    Адреса:
    Кременчуг.
    И кстати найдётся какой то денежный дурак и купит это фуфло.:smile_6:
     
  6. Игорь1

    Игорь1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.630
    Адреса:
    Кременчуг.
    Да это полный п....ц,порно а продавец наверное извращенец.Больная у него фантазия. 3714472144.jpg
     
    Wolf-T та Поліщук подобається це.
  7. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Орден вообще жесть:DРедчайший экземпляр,мегараритет,предмет вожделения всех музеев мира:smile_6:
     
    Wolf-T подобається це.
  8. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    А "лицо" "арийца" на щите должно вселять страх в сердца унтермешей:D
     
    tortoslav подобається це.
  9. ilia__999

    ilia__999 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    2.609
    есть малая доля вероятности, что это может быть денацифицированная версия награды образца 57 года, то бишь без свастики.. с железными крестами такое было, а вот как с орденом немецкого креста хрен знает.. возможно,но очень маловероятно, и стоило бы явно больше заявленных 5 тысяч..
    думаю что это 95% буйная фантазия "мастера"
     
    Поліщук подобається це.
  10. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    2.192
    Адреса:
    Город Герой Киев
    А его железные яайца кагБэ намекают на несокрушимость Арийской рассы...))))
     
    Wolf-T та Поліщук подобається це.
  11. гауляйтер

    гауляйтер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    683
    Адреса:
    Россия 28-Черкассы
    Да щит просто жуть, какое то детское творчество
     
  12. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    2.192
    Адреса:
    Город Герой Киев
    долго думал кого лицо на щите напоминает.... вспомнил....
     

    Images:

    original.jpg
    businassman, kran, Wolf-T та 4 іншим подобається це.
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    За коментарии продавцам подобных раритетов меня навечно забанили в АУКРО.
     
    Поліщук, Wolf-T та Игорь1 подобається це.
  14. Andrew Harris

    Andrew Harris Schütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.405
    Адреса:
    Vinneapolis
    Це і є DKiG 1957 року. Єдине шо у цього продавця він є 100% фейком. Клейма & діаманти натякають...:~) Скинув би документ зі всіма нагородами 1957 року, але він важить 2,54 Mb, розмір завеликий.

    DKIG.jpg x001.jpg

    Це щит Lorient. Звісно, що в данного продавця він є 100% фейком, але оригінали існують.

    http://sammler.ru/index.php?showtopic=16139
    http://reibert.info/threads/Щит-Лориент.228210/

    x003.JPG x002.JPG
     
    Поліщук та abordaj подобається це.
  15. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
  16. Игорь1

    Игорь1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.630
    Адреса:
    Кременчуг.
    ilia__999 подобається це.