Начало ММГ собирания

Тема у розділі 'Моя колекція', створена користувачем Alexyurist, 23 тра 2013.

  1. Alexyurist

    Alexyurist Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Украина, Кропивницкий
    Вот мое скромное начало собирания ММГ, первому макету уже почти год. С детства не ровно дышу к оружию. Есть идеи по оформлению, но пока нет места. Есть идеи пополнить коллекцию (хочется СВТ, карабин Мосина, наган, очень хочется МП-40, но это не реально дорого, думаю про реплику МП-40), но пока средств не хватает. Все кроме ТТ куплено на форуме, спасибо камрадам.
     

    Images:

    IMG_5036.JPG
    IMG_5041.JPG
    Владимир 22, YuriyM1, FIV та 7 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      280 грн.
    2. Трубка люлька для паління виробництва Франціі Треба чистити внутрішній нагар та замінити прокладку.
      350 грн.
    3. Стан по фото, добрий. Під нормальні папіроси чи сигарети з фільтром..
      380 грн.
    4. Трубка для паління виробництва Ізраїль
      330 грн.
    5. Трубка для паління вінтажна з Франціі
      350 грн.
  3. Alexyurist

    Alexyurist Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Украина, Кропивницкий
    Так же хочется услышать мнение собирателей по поводу реплик в коллекциях рядом с настоящими ММГ.
     
  4. Ернест

    Ернест Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    3.762
    Адреса:
    Україна
    Реплики в коллекции не ставят.
     
  5. чилли

    чилли Obergefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    Земля
    Молодчина! Главное это стремление. Сначало ММГ, после и реальные вещи прибудут. История- это жизнь!
     
    Alexyurist подобається це.
  6. Flesh

    Flesh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    282
    Адреса:
    Поділля
    Вот для примера есть, как реплики, так и ммг
     

    Images:

    IMG_6740.JPG
    acdm, Kelembet та Alexyurist подобається це.
  7. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.769
    Адреса:
    Львів
    Краще в колекції коп з історією чим репліка(це чисто моя думка)!Я теж починав збирати свою колекцію з ППШ,ВМ,ППС.
    Коли думав про МП,МГ,СТГ і т.д-це все так дорого,ставало страшно,звідки взяти на все це гроші?Головне камрад мати здоровя і велике бажання зібрати гарну колекцію,тоді гроші знаходитимуться.
    Хороший початок,тільки не відступайте!!!
     
    Zibert 78, Snalker, MARYAN та ще 1-му подобається це.
  8. Alexyurist

    Alexyurist Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Украина, Кропивницкий
    Дякую за побажання.
     
  9. FIV

    FIV Obergefreiter

    Повідомлення:
    170
    Адреса:
    Кременчуг.