Гильзы

Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем zinkognito, 21 кві 2013.

  1. zinkognito

    zinkognito Oberschütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    ХХ
    Попались интересные гильзы. Калибр приблизительно 6.5
    На одной написано 17 (год я так понял), на второй С-42, С . А
     

    Images:

    DSC_1068.jpg
    DSC_1070.jpg
    1. (в наявності 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Нова набедренна кобура для піна
      400 грн.
    3. Сумка - кобура для пінпоінтера з кріпленням на ногу – чудове рішення для камрадів, що захоплюються м...
      420 грн.
    4. Багатофункціональна лопата Допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    5. Старательский лоток диаметр 38 см,..
      399 грн.
  2. escharu2007

    escharu2007 Oberschütze

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Нововоронеж Россия
    так оно и есть. в обойме их 6 штук. манлихер каркано кажется
     
  3. zinkognito

    zinkognito Oberschütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    ХХ
    спасибо, а вторая 17 года?
     
  4. escharu2007

    escharu2007 Oberschütze

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Нововоронеж Россия
    может тоже от нее только производители развые
     
  5. zinkognito

    zinkognito Oberschütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    ХХ
    не похоже, так как юбка внизу не такая, шире немного
     
  6. escharu2007

    escharu2007 Oberschütze

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Нововоронеж Россия
    это я заметил. но других версий нету у меня
     
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.979
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...обычная арисака 6,5 Х 51 полурант...
     
  8. escharu2007

    escharu2007 Oberschütze

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Нововоронеж Россия
    арисак у нас нету.восновном мося с манлихером.
     
  9. zinkognito

    zinkognito Oberschütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    ХХ
    в Харькове кстати попадаются
     
  10. escharu2007

    escharu2007 Oberschütze

    Повідомлення:
    144
    Адреса:
    Нововоронеж Россия
    а в воронежской обл такого нет. я по крайне мере даже неслышал что бы их у нас находили