пистолетик?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем winer, 26 лют 2013.

  1. winer

    winer Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    574
    Адреса:
    в засаде
    Доброго дня!на месте старого хутора попался такой экземпляр,подскажите что за приблуда?может детский или типа стартового?
     

    Images:

    IMG_0470.jpg
    IMG_0469.jpg
    IMG_0472.jpg
    IMG_0476.jpg
    IMG_0478.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    2. База ласточкин хваст к винтовка Тоз 8-12 с болтиками всё на фото в лот входит 1 шт
      700 грн.
    3. Доброго дня продам газову камеру до гвинтівки СВД. Досталася по обміну.
      3000 грн.
    4. Оригінальна, стан нової.
      200 грн.
    5. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
  3. Игрушка..
     
    1 людині також подобається це.
  4. alex_131981

    alex_131981 Obergefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Украина
  5. antykvar_2009

    antykvar_2009 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    124
    Лоти
      на продажу:
    139
      продані:
    233
    Повідомлення:
    4.884
    Может быть это охотничий,так называемый пугач.Раньше их использовали на охоте.