пачка Манлихер 38 год

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем SOTBI, 7 січ 2013.

  1. SOTBI

    SOTBI Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    648
    Адреса:
    Ukraine
    Інтерес є, чи звичайний рік?
    З який років рідкісні до манлихера?
     

    Images:

    IMG_4167.JPG
    IMG_4160.JPG
    IMG_4156.JPG
    IMG_4158.JPG
    IMG_4157.JPG
    IMG_4159.JPG
    IMG_4162.JPG
    IMG_4152.jpg
    IMG_4154.JPG
    IMG_4220.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. 450 грн.
    2. (в наявності 96 шт.)
      ммг макети..гильза полигонний отстрел(магнитная)..пуля впресована в обжатую гильзу..в размере
      25 грн.
    3. (в наявності 928 шт.)
      ММГ 5.45х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.Цена за 1...
      15 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      ММГ .Все тир Пуля магнит.Гильза магнит.Пуля сидит плотно.ММГ в размере.
      30 грн.
    5. Відпрацьована гільза ПЗАМ Ціна за 1 шт 800грн В наявності є 10
      800 грн.
  3. SOTBI

    SOTBI Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    648
    Адреса:
    Ukraine
    foto...
     

    Images:

    IMG_4155.JPG
    IMG_4153.JPG
    IMG_4163.JPG
    IMG_4221.JPG
  4. =ask=

    =ask= Leutnant

    Повідомлення:
    4.292
    Адреса:
    Rusland
    В Украине не редкость. Зря пули извлекли ...
     
  5. studentgr53

    studentgr53 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    421
    Адреса:
    Кропивницький
    Не зря, бо модератор по рукам надает, так как не сверленые, а по редкости не очень. Особенно Западная Украина, Одесса.
     
  6. =ask=

    =ask= Leutnant

    Повідомлення:
    4.292
    Адреса:
    Rusland
    так вот и я к тому, что лучше бы просверлили, тем самым сохранился бы родной обоим пули и цена была повыше.