А чего это Вы меня в 58-й полк записали? Что я Вам сделал? Я — самый усусный усус, а тут такая напасть... Ну, пришлось ОПЯТЬ в камерадов пострелять, так уже б обошлись без самовольного перераспределения по собственному разумению...
Проходив. Але може ви скажете шо саме не так якшо називаєте всю статтю опусом? Бачу тільки претензії до підписів фоток без пояснень..
Перепрошую, але під фотографіями пишеться не приналежність до клубів, а який батальйон відтворювали під час самої реконструкції. Ви ж не на боці УСС воювали. Та й в описі фотографії слово "поляк" в лапках написано. Щодо 58-го полку, то про приналежність до нього "білих касок" мені сказав після реконструкції хтось з ваших. Але якшо ви відтворювали якусь іншу частину войска польскєго то вибачте за неточність, можу написати редактору щоб виправив..
Вибачте, але в підписах інформація вийшла спотворена. "Поляки" представляли дві бойові групи - "Гора страчень" (австрійська форма), та умовні "шльонзаки" (в німецькій) з Сілезії. В ролі "орлят" там хіба що хлопчина в цивільній куртці та військовому кепі без козиркаю А от назбирано цих "поляків" з військово-історичних клубів "Легіон УСС" (вояк в "білому" шолоні з синіми петлицями з жовтою смугою, та кілька вояків без петлиць), 58-й піхотний полк КУК (вояк з чорними петлицями), 4-й піхотний полк КУК (вояк з синіми петлицями), 2-а бригада Легіонів польських (в шоломі без чохла), 10-й штурмовий батальон кайзерівської армії (в німецькій формі).
Та не переймайтеся! Я більш шуткую — для мене це все зовсім не критично. Але на ймайбутнє, щоб освітити таку подію, треба трохи більше знати про самі бої, щоб потім зорієнтуватися у тому кавардаці, що вимушено відбувається перед глядачами.
Неважно кто кого как назвал, корреспонденты далеки от всех наших заморочек с названиями, главное что исторический период не перепутали, а то к нам постоянно подходили и спрашивали - "это форма СС Галичины".
Будь ласка, напишіть редактору, щоб виправив: - на "долудівці" не черкеска, а френч, і черкеска не була одностроєм лише Кубанського війська, її носили наприклад Одеські гайдамаки. - "Поляки" реконструювали гарнізон "Гура страцень". Ви привели фотку цього підрозділу, а не "невідомого". В ролі "страценьцуф" виступили ті, хто на період Першої світової війни реконструює УСС, "сальваторов" та легіонера 2-ї бригади. Тобто ніхто з присутніх не відтворював 2-у бригаду і 58-й полк. - "орлят" на заході не було зовсім. Як видно з фото, "поляки" були представлені лише гарнізоном "Гури страцень" у австрійських формах та "познаньчиками" в німецьких.
Броньовичок з музею ПРИКВО. Я тоді якраз в 80 полку ВДВ служив. ВМ його з нашої частини забирали. Я тоді від злості чуть не згорів!