Райхсфірер vs. вуйко

Тема у розділі 'Іноземні добровольці у Вермахті та СС', створена користувачем Norman2, 21 бер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    8.113
    Адреса:
    СотоНатовск
    Переглядав альбом одного ветерана Галичини, знайшов цікаву фотку - Гімлер приймає парад дивізії а напроти оказуєтся стоїть оркестра. Другий флейтист - мій вуйко ротенфірер Стефан Ждан.
     

    Images:

    g26-Himmler vs Vujko1.JPG
    vujko.jpg
    Turkey-man, BATV1 та Frundsberg подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
    2. 40 шт. ММГ патронів 7.62х25. Хто купить по бліц ціні, в подарунок відкривашка для пива зі східного ф...
      640 грн.
    3. Распродаж коллекции латунных маузеровских гильз Германии , разных по клеймам ! Повторов нет ! В л...
      6800 грн.
    4. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      По фото
      70 грн.
  3. Dzinters

    Dzinters Человек с предикатами

    Повідомлення:
    1.720
    Адреса:
    192.168.0.1
    дядя. хотя обычно западные украинцы, а особенно такие фанатично украинцы,что за границей, родного дядю называют "стрій"...
    да, и разве он был роттенфюрером? скорее, старшим вистуном...
    http://galiciadivision.com/ranks/
     
  4. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    8.113
    Адреса:
    СотоНатовск
    Стрійко це більш по гуцульськи, а "вуйко" це скоріше загально-українське слово :) Якщо оглянути ближче то можна зобачити що там подвійний шеврон і на петличці подвійний пасок - так що буде старший вістун - ротенфірер. Взагалі, війну він скінчив Унтершарфірером - Десятником.
     
  5. combatant

    combatant Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.244
    Адреса:
    Луганськ, Україна
    Отто Вехтер, инициатор создания дивизии, был губернатором дистрикта Галиция генерал-губернаторства. Дистрикт Галиция включал как нынешнюю Галичину в пределах Украины, так и территории нынешней Польши. В 1939 году разделение между СССР и Германией не совпадало с этнической границей, украинцы оказались как в СССР, так и в генерал-губернаторстве (часть Польши, которая не вошла в состав рейха). После 1941 года они оказались все в дистрикте Галичина.
    Кстати, в дивизии служили этнические украинцы-граждане не только Польши, но и Германии, Бельгии. Загачевский в мемуарах пишет, что после 22 июня в Германии ходили слухи о создании 200-тысячной украинской армии. Это побудило его (как и других украинцев) записаться добровольцем. Но его определили в обычную немецкую часть. Он требовал перевода в украинские части и попал в штрафной лагерь. В 1942 году был направлен штрафником (без права покидать зону боевых действий) в подразделение дивизии "Тотенкопф", откуда в 1944 году он перевелся в "Галичину".
     
  6. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    8.113
    Адреса:
    СотоНатовск
    Фотки визволення Західної України братнім словянським Совком. В тюрмі Бригідки в Львові, знайдено сотні трупів мужчин, жінок і стариків.
     

    Images:

    massenmord1.jpg
    massenmord2.jpg
    massenmord3.jpg
    massenmord4.jpg
  7. Ніколаускасс

    Ніколаускасс Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.542
    Адреса:
    Кривий Ріг
  8. Lystonosha

    Lystonosha Schütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Україна (Київська область)
    Стрий - це брат тата, а вуй - це брат мами. Це архаїчний праслав'янський відголосок коли назви родичів ділилися на "по-матері" та "по-батьку". Нажаль це збереглося тільки в Карпатах (і не тільки в українських - в польських і словацьких також)
     
    GOODerian, BATV1 та Norman2 подобається це.
Статус теми:
Закрита.