КМ снайпер ???

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем БАЛАН, 6 лис 2012.

  1. БАЛАН

    БАЛАН Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    33
    Повідомлення:
    585
    Адреса:
    Україна
    Вітаю
    ось сьогодні присунули таку цяцьку, знайшли в напів зруйнованому будинку на хуторі, в 20-ти км. від м. Рівне. В селі відкритий останній бій між підпільниками ОУН та НКВС відбувся в березні 1953 р. , тобто село було повністтю "бандерівське" , є ймовірність що цяцька належала комусь з підпільників, дерево було але сказали що дуже крихке то його обтрусили від заліза)))) і так мені попало.
    В мене питання ??? який толк з оптики на карабіні ???, для економії набоїв ??
    Фото деактива на місці, три отвори , буде СХП...
    Дякую за увагу
     

    Images:

    P1010201.jpg
    P1010208.jpg
    P1010209.JPG
    P1010210.jpg
    P1010211.jpg
    P1010219.jpg
    3 користувачам це сподобалось.
    1. (в наявності 6 шт.)
      Предложу новодельные магазины, раннего образца МР-38 на 32 места (без ограничителей). Подходит на ох...
      4000 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Пружини новоробні,якісні. В лоті 6 шт.Пружини УСМ,пружина кришки і засувки(защелки) магазина.
      820 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Радянський оборонпром Не користувалися
      50 грн.
    4. Губи зрізані, механізм працює.
      500 грн.
    5. Предложу штатный комплект для чистки и разборки ППШ . В комплект входят отвертка и шомпол. Оригинал,...
      400 грн.
  2. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Это не 38-й карабин, это обычная 1891/30.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    32
    Повідомлення:
    7.986
    Адреса:
    южные степи
    это винтовка !
     
    1 людині також подобається це.
  4. Старый Воин

    Старый Воин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    Ukraine
    А с чего вы взяли что это карабин? по мне снайперка мосина, во всяком случае
    мушка и прицельная планка от винтовки.
     
    1 людині також подобається це.
  5. бродяга

    бродяга Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    1.472
    Адреса:
    Волынская губерния
    Взагалі-то у Вас на фото залишки снайперської гвинтівки, а не карабіна.
    Якщо можна, який рік випуску та номер?
    Зліва на стволі під основним номером повинен бути номер прицілу
     
    1 людині також подобається це.
  6. Wiking007

    Wiking007 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.121
    Адреса:
    NORD
    чтобы узнать какого года ваша ВМ....аккуратно защистите участок со стороны болта...!у меня такой же КМ(1921 г)...,но в сохране!
     

    Images:

    P1010219.jpg
    1921г.jpg
    1 людині також подобається це.
  7. sniper33

    sniper33 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    973
    Адреса:
    Russland, Golden ring
    снайперка. Не хватает всего то...
     

    Images:

    42182.medium.jpg
    1 людині також подобається це.
  8. ВОРОН77

    ВОРОН77 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Україна, рій Сіроманці Ворон
    Вітаю друже!!! Гарна штучка ГМ з оптикою тай ще з історією.
    А ти точно її зробиш.
    Успіхів тобі !!!
     
  9. БАЛАН

    БАЛАН Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    33
    Повідомлення:
    585
    Адреса:
    Україна
    вже майже готова ! на Теребежі приїдемо з обновкою )))