1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Что за детонатор ?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Darik, 3 вер 2012.

  1. Darik

    Darik Schütze

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Украина Днепропетровск
    Подскажите пожалуйста что за кака ?
     

    Images:

    IMAG0230.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Без вредных и опасных веществ. Имеются клайма.Отправка в своей упаковке
      140 грн.
    2. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    3. Макет снаряда 8,8 см ( Тигр)
      1000 грн.
    4. Лоток РККА с 50 мм минами (ммг)
      7500 грн.
    5. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
  3. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    запал для Ф-1, РГ-42 і т.д
    тількі незрозумію латунний він чи залізний?
    Якщо залізний то УЗРГ , якщо латунний то Ковєшніков
     
  4. Darik

    Darik Schütze

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Украина Днепропетровск
    Да кажись железный был.
     
  5. ANENERBO

    ANENERBO Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    UKRAINE
    ..это "огрызок запала РГ-33(без наружной тр)
     

    Images:

    рг-33.jpg
  6. finisst

    finisst Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    657
    Адреса:
    харьковская обл.
    Если не затруднит,дайте пожалуйста ссылку на железный УЗРГ.