Штик М88

Тема у розділі 'Європа', створена користувачем ROMB, 5 чер 2012.

  1. ROMB

    ROMB Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    503
    Адреса:
    украина
    Підкажіть,будь ласка, вартість даного штика. Некопаний, все рідне,кнопка робоча.
     

    Images:

    007.JPG
    008.JPG
    016.jpg
    017.jpg
    020.jpg
    022.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Викидач АПС, б/у стан по фото
      999 грн.
    2. Шомпол до рПГ7 стан ідеальний. Готовий до використання.
      720 грн.
    3. Троммель-магазин к AR-15. Был в употреблении. Комплектация на фото.
      13000 грн.
    4. Пули 7,62 ТТ, ППШ… 100 шт
      1550 грн.
    5. (в наявності 7 шт.)
      ПВХ патч "Орленок". Шеврон на липучке Размер 9 х 4,5см Отличное качество, эксклюзив
      260 грн.
  3. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    Баксов 80-100.
     
  4. A_lesh_ka

    A_lesh_ka Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    785
    Адреса:
    Из бывших союзных
    Всуньте его в "штанишки", и своих 200 баксов он будет стоить !! ИМХО
     
  5. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    треба штини до 88 го , а цей щей , наче ,підточувався ?
     
  6. A_lesh_ka

    A_lesh_ka Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    785
    Адреса:
    Из бывших союзных
    Конечно под точеный !! Куда от этого деться ?! o_O
    Но геометрия то не ушла, осталась - а это не мало важно !!
    В данном состоянии - дешевле чем 1000-1200 не отдавал бы. ИМХО
    Не так уж часто они у нас проскакивают.
     
    1 людині також подобається це.
  7. sacho

    sacho Feldwebel

    Повідомлення:
    849
    Адреса:
    Мой адрес Советский Союз.
    А каков диаметр колечка?
     
  8. ROMB

    ROMB Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    503
    Адреса:
    украина
    Внутрішній діаметр кільця - 17мм , зовнішній - 21мм.
     
  9. sacho

    sacho Feldwebel

    Повідомлення:
    849
    Адреса:
    Мой адрес Советский Союз.
    Внутренний диаметр кольца на 88-м должен быть 16.5 мм., на 86-м 17.5 мм., так что промеряйте хорошо штангенциркулем со стороны примыкания кольца к стволу, если это 86-й с диаметром кольца 17.5 мм., то это добавить штыку цены.
    с уважением.
     
  10. ROMB

    ROMB Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    503
    Адреса:
    украина
    16,5 мм
     
  11. ROMB

    ROMB Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    503
    Адреса:
    украина
    Камаради! Цікавлять ножни на даний штик.
     
  12. AndyB

    AndyB Leutnant

    Повідомлення:
    2.855
    Адреса:
    Словакиа
    Na garda markirovka 28 Landwehr Regt. lokalizovan v Pisku sto v Ceskoj respublike,i sto na golove plocho vizu? spasibo.