Револьвер

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Shaublin, 29 тра 2012.

  1. Shaublin

    Shaublin Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Где-то в центральной России
    Попался вот такая убитая железка. Подскажите, кем оно было при жизни??
     

    Images:

    Изображение 025.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    2. База ласточкин хваст к винтовка Тоз 8-12 с болтиками всё на фото в лот входит 1 шт
      700 грн.
    3. Симпатичне ложе на скс з накладкою. Фанера. Нагелі на місці. Відсутній тильник
      1000 грн.
    4. Гвинтівка пневматична 1955 року в робочому стані
      4000 грн.
    5. Приціл гвинтівки ТОЗ 8-12 з планкою. Все на фото.
      700 грн.
  3. kontra-4ever@mail.ru

    kontra-4ever@mail.ru Obergefreiter

    Повідомлення:
    164
    Адреса:
    Украина,Ялта
    Похоже что что-то из лефоше,что то типо этого.
     

    Images:

    ревлъ.jpg
    1 людині також подобається це.
  4. Cornet57

    Cornet57 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.586
    Адреса:
    Донецк Украина
    Да, так оно и есть! Поддерживаю!
     
  5. Shaublin

    Shaublin Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Где-то в центральной России
    Спасибо!! Похож, дедуля! :)
    Подскажите: лучше так на полку, или все-таки попытаться что-то сделать?
     
  6. kontra-4ever@mail.ru

    kontra-4ever@mail.ru Obergefreiter

    Повідомлення:
    164
    Адреса:
    Украина,Ялта
  7. reili

    reili Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    773
    Адреса:
    киев украина
    Лефорше конечно!