ножны

Тема у розділі 'Холодна зброя', створена користувачем талисман, 23 гру 2011.

  1. талисман

    талисман Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    Вот найдены вот такие ножны...Какие будут мнения? Кастрат?Штыки от к-98,чеха,свт не помещаются по ширине..."усики" для удержания штыка внутри ножен присутствуют...
     

    Images:

    PC230860.JPG
    PC230861.JPG
    PC230863.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. остатки сабли
      500 грн.
    2. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      25000 грн.
    3. Шабля часів СРСР.Пружинить.Трохи почищена.Не розбиралась.Клеймо показав.Без дир та свищів.
      6500 грн.
    4. Хорошее состояние ,клейм нет
      1649 грн.
    5. Все, як на фото. Гарні старі ножі. На двох є клейма. На великому рицар. На самому маленькому вирізьб...
      1650 грн.
  3. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    М95.Покажи шпенек и укажи длину.
     
  4. талисман

    талисман Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    нету шпинька..фото ножен с двух сторон..