подскажите по штыкам

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем Павлуша, 27 лис 2011.

  1. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    ПО 98 подскажите что за клеймо? IMG_4562.jpg

    IMG_4563.jpg

    IMG_4564.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Берці,43 розмір,легке б/в,стан нового.
      1000 грн.
    2. Материал: Полиуретановая смола Состояние: По фото Местонахождение: Киев Оплата: На карту приват б...
      520 грн.
    3. Тарелка SS - Reich. Германия. -------- Фарфор.В отличном сохране. Глубокая, под первое блюдо. Ø 23,5...
      11500 грн.
    4. Ніж виробництва тм Laguiole inox France Без люфту. Товщина обуху 1,5 мм. Не складний.
      180 грн.
    5. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
  3. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    IMG_4565.jpg

    IMG_4566.jpg подскажите чей и сколько стоит?
     
  4. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    IMG_4567.jpg

    IMG_4568.jpg

    IMG_4571.jpg

    IMG_4570.jpg

    IMG_4572.jpg подскажите чей и сколько стоит ?
     
    1 людині також подобається це.
  5. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Там все понятно. 1---К-98 Виробник Durkopf 38 рік . 2--Чех но зроблений для Ірану . 3----Бутчер по ПСВ . Іранець-----$ 200 Бутчер---$250-270.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    1---К-98 Виробник Durkopf 38 рік подскажите по редкости клейма.
     
  7. zascok

    zascok Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.495
    Не редкий, я бы присмотрелся к бутчеру, Баварец все таки
     
    1 людині також подобається це.
  8. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    баварец это лучше или хуже?
     
  9. zascok

    zascok Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.495
    по сравнению с немцами, должен быть чуток дороже, хотя за Украину не скажу.
     
    1 людині також подобається це.