подскажите по штыкам

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем Павлуша, 27 лис 2011.

  1. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    ПО 98 подскажите что за клеймо? IMG_4562.jpg

    IMG_4563.jpg

    IMG_4564.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Залізний хрест 1 класу 1939. З документом . Мокра печать. Автентичний папір. Заводська репліка.
      250 грн.
    2. Штик
      13000 грн.
    3. Камера з Гербери Повністю ціла
      11000 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Универсальный подсумок, может крепиться на стандартные стропы типа M.O.L.L.E., или использоваться ка...
      750 грн.
    5. (в наявності 7 шт.)
      Шептало ПМ. Условное бу. Реквизиты уточнять в ЛС
      250 грн.
  3. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    IMG_4565.jpg

    IMG_4566.jpg подскажите чей и сколько стоит?
     
  4. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    IMG_4567.jpg

    IMG_4568.jpg

    IMG_4571.jpg

    IMG_4570.jpg

    IMG_4572.jpg подскажите чей и сколько стоит ?
     
    1 людині також подобається це.
  5. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Там все понятно. 1---К-98 Виробник Durkopf 38 рік . 2--Чех но зроблений для Ірану . 3----Бутчер по ПСВ . Іранець-----$ 200 Бутчер---$250-270.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    1---К-98 Виробник Durkopf 38 рік подскажите по редкости клейма.
     
  7. zascok

    zascok Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.495
    Не редкий, я бы присмотрелся к бутчеру, Баварец все таки
     
    1 людині також подобається це.
  8. Павлуша

    Павлуша Oberschütze

    Повідомлення:
    416
    Адреса:
    киев
    баварец это лучше или хуже?
     
  9. zascok

    zascok Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.495
    по сравнению с немцами, должен быть чуток дороже, хотя за Украину не скажу.
     
    1 людині також подобається це.