Моя попільничка )))))

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем ASKOT1, 1 ноя 2011.

  1. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Оскільки я лінивий неначе кабан,і витрушувати попільничку кожного дня мені ліньки,припер на заміну ось таку:D більшого розміру:smile_12: Тепер витрушувати буду один раз в пів-року:smile_12:
    Гільза латунна,від такої собі невеличкої 150мм ганспушечки(назва пушечки є на клеймі)
    Чи може це є великим дефіцитом ???? То я заховаю під подушку та буду тішитись.
     

    Изображения:

    IMGP6885.jpg
    IMGP6891.jpg
    DSC02330.jpg
    ZOLLINGEN, Тракторист, SOVA1 и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    2. Коп и чердачные находки . Корпуса без ВВ - внутри залит строительный раствор ( легко удаляется )...
      400 грн.
    3. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
    4. Макет гранаты РПГ-40. Состояние по фото . Почищен . Помыт водой . Без взрывчатых веществ.
      250 грн.
    5. Две комплектные м39 Коп Небольшие отверстия Видно на фото
      500 грн.
  3. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    7.524
    Адрес:
    Бишівська Хунта
    Аскабан, там же кылограм 5 меди....Только в школьный музей Цыган 54. Хорошая попильнычка раздельного заряжания.
     
    Allex761, SOVA1 и ASKOT1 нравится это.
  4. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Якщо я правильно розібрався(бо я не тільки лінивий,а ще й трохи дурнуватий:D) - то це вона http://weapons-of-war.ucoz.ru/publ/sfh_18/41-1-0-476
    ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ШАНОВНЕ ПАНСТВО:beer:
     
  5. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Ні,не віддам:cool: Буду в неї окурки кидати:D
     
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    мені цікаво скілько треба пачок з курити щоб заповнити її.
    мо допомогти?
    а ліпше з неї кухлика для кави зробити і мене на каву запросити.
     
    1 человеку нравится это.
  7. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Ну скурити я думаю треба багато:D Але мені ще братуха буде допомагати,справимось. А на каву запрошую:beer:
     
  8. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    7.524
    Адрес:
    Бишівська Хунта
    Прохання до модераторів перенести цю тему в Курилку та перейменувати в "Нашол гильзу , что делать с салом?!":D
     
    Allex761, Тракторист, ASKOT1 и 4 другим нравится это.
  9. Oleg_SP

    Oleg_SP Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    103
    Сообщения:
    826
    Адрес:
    Житомир Украина
    Представляю запах если ее накуревать пол года.
     
    1 человеку нравится это.
  10. alex_131981

    alex_131981 Obergefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    Украина
    Там пепельница на всю компанию, отличная находка:smile_12:
     
    1 человеку нравится это.