Коробки НАТО

Тема у розділі 'Горище', створена користувачем semandriy, 21 вер 2011.

  1. semandriy

    semandriy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    156
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    494
    Повідомлення:
    2.074
    Адреса:
    Афіни Греція ЛЬВІВ
    На блошке за 5евро пару коробок прихватил.Еще пару принесут. Сказали что все под разные патроны--маркировка--.
     

    Images:

    www 353 [iPod Photo].jpg
    www 354 [iPod Photo].jpg
    www 355 [iPod Photo].jpg
    www 356 [iPod Photo].jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
    2. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    3. Ніж старовинний вінтажний виробництва Франціі Люфт відсутній Товщина обуху до 4 мм.
      450 грн.
    4. Все, як на фото. В гарному колекційному стані. Клеймо підглазурне від відомого у Рейху виробника. Фі...
      1900 грн.
    5. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний.
      450 грн.
  3. pashtet

    pashtet Obergefreiter

    Повідомлення:
    300
    Адреса:
    Минск, Беларусь
    а год на коробках есть какой?
     
  4. semandriy

    semandriy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    156
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    494
    Повідомлення:
    2.074
    Адреса:
    Афіни Греція ЛЬВІВ
    года нет.
     
  5. Чапайтис

    Чапайтис Leutnant

    Повідомлення:
    1.965
    Адреса:
    Украина, Одесса
    Обычные коробки под пулеметные ленты, типа цинков у нас.
    Цена вполне приемлемая.
     
  6. Артурчик

    Артурчик Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    304
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    701
    Повідомлення:
    27.578
    Адреса:
    Lemberg, Bandershtadt
    С Яворовского полигона небось!?:D
     
  7. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    а треба ? їх там валом :)