ПМ Пневмо

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем DOVATOR, 28 бер 2011.

  1. DOVATOR

    DOVATOR Schütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    УКРАИНА
    Подскажите Сколько может стоить такой апарат в комплекте
    Коробка
    Доки
    Кобура Оперативка
    За Ранее СПАСИБО
     

    Images:

    CIMG0052.JPG
    CIMG0053.JPG
    CIMG0054.JPG
    CIMG0055.JPG
    CIMG0057.jpg
    CIMG0056.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    2. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    3. Каток Sd.Kfz.6
      1000 грн.
    4. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
    5. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
  3. Vilen

    Vilen Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    189
    Адреса:
    Украина
    я такой за 950 грн купил 2 месяца назад.. новый......ну грн 850-900 стоит.... если сильно подержаный 600 грн
     
    1 людині також подобається це.
  4. DOVATOR

    DOVATOR Schütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    УКРАИНА
    1,5 месяца
     
  5. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.182
    Адреса:
    украина
    это силуминовый умарекс а не стальной байкал

    400 грн
     
  6. lihoy

    lihoy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    Украина
    Согласен. 400грн. в самый раз. А там...с перепугу может кто и больше даст.
     
  7. Дед Хасан

    Дед Хасан Feldwebel

    Повідомлення:
    1.254
    Адреса:
    Там на болотах...в тихом пруду...
    Цена нового до 900 гривен,б\у не больше 500 гривен,и то в зависимости от настрела!
     
  8. DOVATOR

    DOVATOR Schütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    УКРАИНА
    Настрел около 10 обойм
     
    1 людині також подобається це.
  9. Jupiter

    Jupiter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.536
    Адреса:
    Tbilisi
    250-300гр
    я такой недавно извиняюсь выбросил вместе с мусором(мусор это пакет с хламом) Чтоб не подумали чего )
     
    1 людині також подобається це.
  10. Берия

    Берия Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    891
    Ну выбрасывать ненадо! Состояние внешне хорошое. + коб.оператив=600гр потянет.
     
    1 людині також подобається це.