Небезпечно?

Discussion in 'ВНП' started by romdi, Jun 28, 2026 at 9:48 AM.

  1. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    928
    Location:
    Восток Украины
    Вітаю, Ось лежить на дорозі така головна частина бпла, можливо камера, а може заряд, вирішив не чіпати, хто знає з якого бпла і чи безпечно?
    Compress_20260628_093059_9683.jpg Compress_20260628_093055_5497.jpg Compress_20260628_093058_8883.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. На переходнике виднеется трещина. По фото, с болота!
      190 грн.
    2. Содержимое изъято.Не частая мина.Резьба везде отличная.В лот входит всё что на фото..Отличный коллек...
      850 грн.
    3. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    4. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    5. Резьба внутренняя рукоятки М 24 магнитный металл в идеальном состоянии +4 родних гвоздя .
      4000 грн.
  3. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    928
    Location:
    Восток Украины
    Доки писав повідомлення, вирішив де голова там і ноги повинні бути. Півгодини по посадці і результат є. Хто зна що це? Compress_20260628_133135_5600.jpg Compress_20260628_133134_4617.jpg Compress_20260628_133133_3421.jpg Compress_20260628_124537_7212.jpg
     
    valerka likes this.
  4. Mykhailo.

    Mykhailo. Schütze

    Messages:
    12
    Location:
    .
    Доброго дня! Схоже на Герберу, але в Гербери як правило двох циліндровий двигун і інші крила.
    Скоріш за все це дрон склепаний в одиночному екземплярі, або невеликим тиражем.
     
    romdi likes this.
  5. Mykhailo.

    Mykhailo. Schütze

    Messages:
    12
    Location:
    .
    На рахунок першого фото не берусь стверджувати, скоріш за все БЧ
     
    romdi likes this.
  6. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    928
    Location:
    Восток Украины
    По силуету схожий на елєрон-10 Screenshot_2026-06-28-14-59-56-893_com.android.chrome.jpg
     
  7. ДикийКіт

    ДикийКіт Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Наш аналог гербери. Бпла «Майя».
    Ота сферична хріновіна то осколочно фугасна БЧ, якщо в пластиковому ковпачку чорного кольору не видно обломаного детонатора, то можна переносити з дороги на обочину, промаркувати та визвати ДСНС.
    Обережно! В носовій частині дрона може знаходитися детонатор підключений до плати ініціації.
     
    romdi likes this.
  8. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    928
    Location:
    Восток Украины
    Розмах крил мабуть був 170 см, думаю збили і падаючи попав між гілками дуба, саморозрядився, двигун і електроніка цілі упали під дерево.
     
  9. ДикийКіт

    ДикийКіт Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Не збили, ребовський френдліфаєр наше фсьо(
     
  10. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    928
    Location:
    Восток Украины
    Цікаво, якщо дрон наш, якого хера він упав в районі м. Кам'янського, до фронту більше 100 км.