Вітаю камради) В хороші руки віддам класний МД в гарному технічному стані. Єдиний ньюанс,відригнули навушники)) Машинка ссупер,але втомила. Купувався в 2024р. у поляків,на той момент єдиний прилад в європі з "правильною" прошивкою 2011 р. Навіть на сьогодні spectra залишається самим глибоким, універсальним,професійним приладом в світі. Прилад багато разів радував знахідками там де інші проходили повз,срібло золото до 1 грамма Шкода продавати але обставини. Хотєлка 700 дол. Можливий обмін на блондінку і вуха ХР Deus (без штанги). Telegram: 093 757 94 57 Денис
Щось Ви демпінгуєте, шановний. Йому ціна мінімум 1000$, на протязі тижня відірвуть з руками. Таких приладів залишилося на пальцях однієї руки…
А смисл його брати за такі гроші чи це для любителів поібатися з налаштуваннями?З ним більше знайдеш ніж з Еквом чи Д2?