Вітаю камради) В хороші руки віддам класний МД в гарному технічному стані. Єдиний ньюанс,відригнули навушники)) Машинка ссупер,але втомила. Купувався в 2024р. у поляків,на той момент єдиний прилад в європі з "правильною" прошивкою 2011 р. Навіть на сьогодні spectra залишається самим глибоким, універсальним,професійним приладом в світі. Прилад багато разів радував знахідками там де інші проходили повз,срібло золото до 1 грамма Шкода продавати але обставини. Хотєлка 700 дол. Можливий обмін на блондінку і вуха ХР Deus (без штанги). Telegram: 093 757 94 57 Денис