крутий телефон із наворотами

Discussion in 'Курилка' started by пацефист, Jun 27, 2026 at 5:04 PM.

  1. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Messages:
    122
    Location:
    вінниця
    вітаю комради все життя користувався простими телефонами вирішив купити та купив собі сучасний крутий телефон із інтернетом та всіма наворотами. телефон мені потрібен лише щоб зарееструвати телеграм канал і нічого більше враження від нього в мене дуже погані. він важкий незручний йе ризик роздушити екран ним не зручно користуватись. старий телефон сони ериксон чи нокіа х2 легко лягайе у кишеню він зручний маленький. чим ви думаете та керуйетесь коли купуйете дорогі круті телефони та навіщо і для щого ви тратите на них такі гроші? для чого купуйете великі дорогі круті телефони він важкий тонкий незручний йе ризик роздушити екран, нічого кращого за сони еріксон чи якись старий кнопковий телефон нема ж.
     
    Featron likes this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 18 шт.)
      Носки тактические для ношения в холодное время года (осень-зима). С тёплым внутренним слоем (махра)...
      260 грн.
    2. Уставные летние носки ЗСУ. Трекинговые, удобные и мягкие. Самый новый образец. Эластичные манжеты. М...
      220 грн.
    3. Шкарпетки зимові (трекінгові) розмір 25-27.
      100 грн.
    4. 6 пар Теплые термоноски влагоотводящие Rural King Merino Wool Blend Made in USA Состав: 37% ULTRA...
      1349 грн.
    5. Термоноски армейские Esigenza Esercito высокие (гольфы) с бактериостатической (подавляющие размножен...
      515 грн.
  3. Befehl

    Befehl Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    69
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    162
    Messages:
    3,662
    Location:
    Украина
    Це точно. Взяв собі Feldfernsprecher 33 і горя не знаю
     

    Images:

    IMG-20260627-WA0000.jpg
  4. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    :D:beer:
     
    Omikron and LySS like this.
  5. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    В мене десь була Нокіа,давайте махнемось?
    Нею і горіхи можна товкти,восени пригодиться! І в дітиськів які яблука крадуть можна запустити. Вам вигідно і мені!
     
  6. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Йе так йе....
     
    Wiking730, Befehl and Blitzwinkel like this.
  7. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Я щось не дуже зрозумів - ми купляємо чи продаємо? Чи поки вивчаємо попит?
     
  8. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    Питає ТС нафіга нам такі дорогі телефони?!!
     
    Befehl likes this.
  9. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Так це я зрозумів. Не зрозумів ціль питання :confused: Щоб що? Щоб ми його переконали купити? Чи щоб відмовили купувати? Чи вже купив і не знає кому віддати?
     
  10. Befehl

    Befehl Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    69
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    162
    Messages:
    3,662
    Location:
    Украина
    ТС хоче заощадити наші кошти. Щоб ми купували не дорогі айпхфони,а простеньку нокію чи соні еріксон:)
    Але той хто вже вчинив ганебно і купив великий айпхфон то мусить запродати його і купити кнопочний, різницю заощадити o_O
     
  11. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    Каже що перший хто попросить у нього крутого телефона шо він купив,то він віддасть,майже безплятно. Але перед тим потенційний власник має переконати його шо він йому нафф не треба. Отака то справа!
     
  12. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    286
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    548
    я открою тайну. но чем телефон меньше - тем дороже. Потому и покупают большие. что экономят
     
    valerka and turist1967 like this.
  13. Featron

    Featron Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    845
    Лоты
      на продаже:
    584
      проданные:
    1,710
    Доброго!
    Чудесная тема, перерастающая в свистизёж об около научных проблемах.
    Какие у кого телефоны? Отвечайте...
    Сколько денег потратили на его приобретение?
    Откуда деньги на дорогущий телефон?
    Сравнительные характеристики в зубодробительном эффекте у первых телефонов типа Нокия 3310 и лёгкоуязвимости современных моделей Айфон и Андроид?
     
  14. Befehl

    Befehl Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    69
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    162
    Messages:
    3,662
    Location:
    Украина
    valerka, Wiking730, LySS and 2 others like this.
  15. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    Befehl likes this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ще одна чудова тема на вихідні
    продам дротиковий діцковий смартфон. ним не тільки горіхи можна колоти але за потреба і від фулюганів та гопників відбитись
    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 27, 2026 at 6:10 PM
  17. Befehl

    Befehl Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    69
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    162
    Messages:
    3,662
    Location:
    Украина
    Звісно ж є але по розповідям геймерів то вони свою втомилися душити,а ще гра в телефоні. Воно задрачує мабуть :D
     
    LySS and Blitzwinkel like this.
  18. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    Тре підсказати що його ще можна підкидати і ловити..захоплююче))
     
    Ігор Сахман and LySS like this.
  19. Befehl

    Befehl Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    69
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    162
    Messages:
    3,662
    Location:
    Украина
    Якщо ви про змійку то можу лише привітати з розміром. Не кожен може похвастатися такою грою :D
     
    Blitzwinkel likes this.
  20. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
     
  21. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    137
    Лоты
      на продаже:
    252
      проданные:
    333
    Messages:
    321
    Location:
    Гадяч
    Шановний шеф теми,ви випадково дівчину чи жінку не шукаєте?
     
  22. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    28
    Messages:
    2,595
    Суббота. В детском саду выходной.
     
  23. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    А шо маєте лишню?
     
  24. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    Ця гра дуже небезпечна,- може пошкодити радіоєлєктронніку,лямпу на стелі,збити кота зі столу,побілити стіни та навіть вбити якшо добряче відпружиннить від коліна)
     
    LySS and Befehl like this.
  25. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    137
    Лоты
      на продаже:
    252
      проданные:
    333
    Messages:
    321
    Location:
    Гадяч
    В мене і першої офіціяльної нема,все ок дякую,яка лишня Цур Вам Пек.
     
    valerka likes this.
  26. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Messages:
    2,749
    Location:
    Finland
    Змійки?))
     
    Omikron likes this.