Про наши ножики..

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Eagle-owl, 22 лют 2009.

  1. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    Да да.. IMG_20240428_184558_915.jpg
     
    org1, moranno, RENAULT та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 4 шт.)
      Тактична сорочка МР - ВС Великобританії Brit. Combat Shirt, "UBAC", MTP tarn, "Armour...
      1000 грн.
    2. Рубашка поло пожарного USAF FIRE PROTECTION. Отдельная структура противопожарной защиты ВВС США. Про...
      450 грн.
    3. Форменная рубашка США. Производитель - BLAUER®. Поставщик высокотехнологичной одежды для всех отдело...
      1940 грн.
    4. Новая боевая рубашка (UBACS) MFN US Tactical Hemd HDT-camo (A-TACS AU) Производитель: MFN (Гремания)...
      800 грн.
    5. Сорочка кольору хакі, з коротким рукавом. стан новий.сорочка із якісної тканини: 20 % бавовна , 80 %...
      250 грн.
  3. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    666
    Адреса:
    Одеса
    Коротше, тема вже піднімалася не раз і обговорювалося це також багато разів. Просто не міг стриматися, щоб не поділитися.
    Ніж моєї посестри (правда, вона молодша за мою доньку)
    IMG_1518.jpeg
     
    org1 та Otryta подобається це.
  4. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    666
    Адреса:
    Одеса
    А це, мого побратима вже більше 10 років, спочату працювали разом, потім служили, потім знову працювали, а зараз знову служимо разом
    IMG_1514.jpeg
     
    org1, moranno, G-Class та ще 1-му подобається це.
  5. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    666
    Адреса:
    Одеса
    Це просто жах! Міл тек взагалі кал!
    Сьогодні нагострив ім ножі, але мізки вставити, щодо ножів, які взагалі вони повинні бути, не дуже виходить
     
    Володимир(Amilkar), org1, Стартех та 3 іншим подобається це.
  6. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.912
    Адреса:
    Украина
    А які вони повинні бути взагалі ?
    Більшість людей користуются дуже простими , та дешевими ножами які пересічний ножеман навіть в руки брати не готовий .
    Ні як від цого не страдають , та взагалі не бачать в цьому жодних проблем .
    То може не потрібно ?
     
    org1, LySS, G-Class та ще 1-му подобається це.
  7. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    666
    Адреса:
    Одеса
    Я усе це розумію. Але там з міл теком такий жах, що я і порівняти з чимось не можу. Ніж дуже тяжкий, хоча сам невеликий, лайнер напевно з пів міліметра! Сталь просто пластилин, мʼяка до неможливого.
     
    Володимир(Amilkar) подобається це.
  8. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    у них что , не бывает ДР ождения ? за 10 лет друга можно было 10 раз научить любить хороший рез.,эстетику , механику и геометрию клинка.
    ну а " сестренке" розовый " , девчачий. .Всей "командой" по 100 грн скинуца и подарить, даже репку с Тактикампа ..
    nizh-boker-burnley-kwaiken-pro-tech-automatic-donut-pink-replica.jpg
     
    Останнє редагування: 27 чер 2026 у 15:53
    romannn та Odezza подобається це.
  9. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    666
    Адреса:
    Одеса
    Так, з дівчиною «працюю», поміняємо.
    А з побратимом взагалі був прикольний випадок. Приїхали у відрядження в Маріуполь у 2015 році (тоді служили в різних підрозділах, але в одній в/ч). Він дістає чехословацький мисливський ніж міков і питає, цей нормальний? І що ви думаєте!? Я дістаю точнісінько такий свій!)))
     
    org1, rumun, Otryta та 2 іншим подобається це.
  10. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    666
    Адреса:
    Одеса
    Та і є у нього нормальні ножі. Якось син йому подарував фальклівен крутий, не памʼятаю модель. А користується самі бачите чим…
     
    Otryta подобається це.
  11. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    для друга есть там же " донатная\пинковая " Миля 2.. :))
     
    Otryta подобається це.
  12. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    Забрать и отдать тому , у кого саАвсем нет ножа )
     
    Otryta подобається це.
  13. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    100 лет у меня , репка , с регриндом. и пружинка работает и вставки на рукояти не отпали не сгнили.
    Все таки раньше деревья были зеленее..
    бурбон тоже хороший)
    0-02-0a-baa5abb939be50040ab2cf43e8efbd8a1bca3b644b5ee1ae88a647cfbe865306_538e2cc6.jpg
     
    moranno, Odezza та Otryta подобається це.
  14. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    0-02-05-f4f447b6932ab5f6df88279fdf849320ffda3f965b579bc1f59f1a5f7ee9582b_28d90ea9.jpg
    Сладноват Вильмс ... .нужна кола и ль0д..
    А Вака - прекрасный ножэ..
    16265664.jpg
     
    Останнє редагування: 27 чер 2026 у 16:04
    Garfioni, romannn та Otryta подобається це.
  15. romannn

    romannn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.049
    Не знаю ,друзі як Ви,але для себе я вивів формулу,точити дешеві ножі у дуже гострий кут і робити мікропідвід на тупішому куті ,щоб трохи укріпити ріжучу крайку.Працює непогано.Як сказав вище пан Cracker більшість людей користуються дуже дешевими ножами.Думаю, що висота рк,яка тепер нагадує сканді спуск :Dїх не дуже турбує.Але ніж ріже довго і гарно.
     
    org1, Cracker, RENAULT та 2 іншим подобається це.
  16. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    ну у людей всегда есть что ответить
    15895307_1184873674963138_1038096362047913389_n.jpg
     
    Odezza, romannn та Otryta подобається це.
  17. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    666
    Адреса:
    Одеса
    штрафной та Otryta подобається це.
  18. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    Узнаете нож ? Прародитель " легенды", который покупают , не смотря на " происхождение . .
    19953866.jpg
     
    Олег ОК2 подобається це.
  19. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    У меня есть такой " гусь" . Раз в году встречаемся у кента на ДР. . 2 ножа он тому кенту сломал., метатель кУев.) .я дарю- тот ломает ) .
    Так вот половина текста точно его речь . . Но в этот раз купил Кайзера Чили у меня ,с 3V, но ныл пол дня про "дорого"..
    На кармане у него был какой то " вальтер " за 350 грн , он ним по проф \листу гордо бил ..Кайзером не бил )
    Надо отметить что человек не бедствует . . просто " такойчеловек"..
    Чз год увижу - спрошу о впечатлениях..Если он Кайзера не сломает )


    п.с. не флудить! )
    16450614.jpg
     
    org1, Готіс, moranno та 3 іншим подобається це.
  20. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    Работы Жеки Банитова. .Реекомендую!!
    FB_IMG_1737181027339.jpg FB_IMG_1737071527958.jpg FB_IMG_1717965467119.jpg FB_IMG_1702767545462.jpg FB_IMG_1695716838720.jpg
     
    org1, LySS, Готіс та 2 іншим подобається це.
  21. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    Была репка Пары2 в титане, тоже делал регринд, то Мастер на оЧучениях скзал что сталька оч не плохА!
    0-02-04-4956f1b251173ec9ee8769a3b3c9493e804cc1173692a4574ac3cbaa25e6e7e9_3e55abf4.jpg
     
    romannn та Otryta подобається це.
  22. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    Не плохой.. но скучный )
    0-02-04-401c80ac7522df03c39e55b09c8e1f2329cef12204a31599c978af0b3e174082_full.jpg
     
    moranno та Otryta подобається це.
  23. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    иногда оч хочу себе такой топорик. .не знаю , зачем?- но оч надо!
    image-b7ff4cc3eb46de27e98c068ec6b53f4cd96d6e99df3ffd22eb81f991eaef78a9-V.jpg
     
    org1, moranno та Otryta подобається це.
  24. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    иногда жалею что не оставил себе . .Душевный был инструмент
    image-0-02-05-c5b830b3de03f6c21a1a52c480c07770866be85e2367005ad4c0528c3abc8ffc-V.jpg
     
    moranno, valerka та Otryta подобається це.
  25. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    не понял я его. Харизма аж претЬ, но ТяжОлый капец . .и сведение под топор . .
    Рукоять диктует хват на укол и тОлько . .по другому держать не удобно .
    1876561.jpg
     
    LySS та Otryta подобається це.
  26. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.725
    Рог я уже заготовил, шляпа тоже лежит . .Ых! када нить закажу клинок Антохе Nutty
    24318179.jpg
    01f65597e2bf.jpg 6 bowies.jpg
     
    org1, moranno, valerka та ще 1-му подобається це.