Справочник по современным ВОП

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем VLAS_1987, 18 січ 2010.

  1. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.714
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Бажаю міцного непохитного! Шановні, можливо впізнає хто. Прилетіло до хлопців, удз, та пвв спрацювало, розлетілася оця зелена субстанція. Схоже на пластик, але єластичніше. Шашка якась? Якщо так, то що за ВР? Видно, що його з чогось нарізали.
     

    Images:

    IMG_20260626_122601.jpg
    IMG_20260626_122706.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Содержимое изнято,резьба хорошая
      240 грн.
    2. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    3. ММГ ранней Ф-1 с ММГ запалА Ковешникова. Пузатая, с винтом в донышке. В родном окрасе. Скоба на запа...
      2500 грн.
    4. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    5. Содержимое изъято.Не частая мина.Резьба везде отличная.В лот входит всё что на фото..Отличный коллек...
      850 грн.
  3. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.978
    Адреса:
    Украина
    Як варіант - нарізали баліститного пороху з маршевого двигуна 122 мм снаряда 9М28.
    Але треба робити аналіз, щоб точно визначити.
     
    Bangalor та 1985demon66 подобається це.
  4. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.978
    Адреса:
    Украина
    Думаю мета була створити запалювальний боєприпас.
     
    1985demon66 подобається це.
  5. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    160
    Адреса:
    Киев
    Навряд
    На другому фото, в центрі шашки, щось по типу ініціюючої речовини як в ДШ.
    Це щось нове, фабричного виконання.


    пробували його палити?
     
    ДВ762, Bangalor та 1985demon66 подобається це.
  6. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.978
    Адреса:
    Украина
    Все таки схиляюся до пороха або сумішевого палива. Бо там є каучук. Тому і еластичне.

    Пороха на основе синтетических полимеров (смесевые твердые топлива)
    представляют собой высоконаполненные полимерные композиционные
    материалы [13-15, 66, 71-73, 76 ]. Они содержат неорганические окислители,
    главным образом, перхлорат аммония (50-70%), полимерные горючие-связующие
    (ПГС), главным образом каучуки и каучукоподобные вещества, пластификаторы,
    горючие компоненты (А1, АГНз), отверждающие и другие добавки
     
    Bangalor та 1985demon66 подобається це.
  7. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.978
    Адреса:
    Украина
    Хоча треба робити аналіз.
     
    A10A подобається це.
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.714
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    То залишки пластиту, не весь завівся. Гороть світло червоним, швидко. Таки порох.
     
    Bangalor та Alexandr167 подобається це.
  9. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    У хлопців своїх запитав, кажуть, що з РСа порох, РСИ, від пластиду заводиться (детонує), але походу не в цьому випадку.
     
    1985demon66 та Alexandr167 подобається це.
  10. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.978
    Адреса:
    Украина
    Ну того що неправильно нарізали. Його просто розкидало від пром детона і він розлетівся. Не завівся.
     
    1985demon66 подобається це.
  11. _AURUM_

    _AURUM_ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.569
    Адреса:
    Запоріжжя Україна
    Детонує, і геть непогано, але потрібен міцний корпус і потужний бустерний заряд. Інакше просто розкидає.
     
    1985demon66, A10A та Bangalor подобається це.
  12. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    483
    Повідомлення:
    2.708
    Адреса:
    Украина
    Похоже на порох с маршака рпг7. Там как раз он темно зеленый. Или что то схожее на рпг7. Это точно реактивка с чего то. А ломанная - под взрыв попала, её так то просто поломать проблема.
     
    1985demon66 подобається це.
  13. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.714
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Це було без корпусу примотане в такому вигляді як просто до фпв, отой отвір(я так розумію був по всій довжині) напханий пвв7 походу, бо сіре. Спрацювало тільки УДЗ, а все решту розкидало, навіть акумулятор не пошкодило. Вже всяко різних "запальничок" бачив, а тут якась не зрозуміла субстанція, перша думка, що то якась серійна вибухівка типу шашок кар'єрних яку вони ріжуть(там видно сліди від ножівки) яка просто не завелася інакше який зміст запускати те фпв з пару грамами пвв, як вивилося то порох, і все стало на свої місця. Бо вони кидали перед цим пляшки, по 2л. Які також не спрацьовували, щось намудровували з УЗРГ, що він і не спрацьовува,...розбиратися не ставали...накладним його на патику тай...пішли сітку тушить))):oops:
     
    Unnamed Player та Bangalor подобається це.