Доброго дня, камради сьогодні на металоприйомці знайшов велику каструлю ( приблизно на 30-40 л), стан бажає кращого, але цікаво- пофарбована, і ручки не звично встановлені. Клеймо не чітке. Цікавить період такого посуду і країна виробник, так як посуд даного плана зустрічаю вперше? Ще підкажіть чи варто забирати з прийомки? Всим вдячний за коментарі.
Доброго Вам времени. Предположу - это не кастрюля, а выварка времен совка. Использовалась народом для "варки белья", консервации, кипячения воды и других хозяйственных нужд. По мне, в таком состоянии это просто металлолом.... С ув.
Доброго. Кольорова гама емалі не дуже характерна до радянщини. Може щось з "прибалтиці"?? Бачиться АРТ (артикул) 2062 та деякі символи латиницею N 9 ...
Вітаю, також хочу добавити, що встановлення ручок -також не характерне для встановлення на радянських виварках. Дякую за інтерес до теми.