Справочник по современным ВОП

Тема в разделе "ВНП", создана пользователем VLAS_1987, 18 янв 2010.

  1. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.714
    Адрес:
    Черкасская обл. Белозерье
    Бажаю міцного непохитного! Шановні, можливо впізнає хто. Прилетіло до хлопців, удз, та пвв спрацювало, розлетілася оця зелена субстанція. Схоже на пластик, але єластичніше. Шашка якась? Якщо так, то що за ВР? Видно, що його з чогось нарізали.
     

    Изображения:

    IMG_20260626_122601.jpg
    IMG_20260626_122706.jpg
  2. Интересные лоты

    1. По фото
      1000 грн.
    2. 75 грн.
    3. По фото
      700 грн.
    4. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    5. 500 грн.
  3. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    12.978
    Адрес:
    Украина
    Як варіант - нарізали баліститного пороху з маршевого двигуна 122 мм снаряда 9М28.
    Але треба робити аналіз, щоб точно визначити.
     
    Bangalor и 1985demon66 нравится это.
  4. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    12.978
    Адрес:
    Украина
    Думаю мета була створити запалювальний боєприпас.
     
    1985demon66 нравится это.
  5. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    160
    Адрес:
    Киев
    Навряд
    На другому фото, в центрі шашки, щось по типу ініціюючої речовини як в ДШ.
    Це щось нове, фабричного виконання.


    пробували його палити?
     
    ДВ762, Bangalor и 1985demon66 нравится это.
  6. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    12.978
    Адрес:
    Украина
    Все таки схиляюся до пороха або сумішевого палива. Бо там є каучук. Тому і еластичне.

    Пороха на основе синтетических полимеров (смесевые твердые топлива)
    представляют собой высоконаполненные полимерные композиционные
    материалы [13-15, 66, 71-73, 76 ]. Они содержат неорганические окислители,
    главным образом, перхлорат аммония (50-70%), полимерные горючие-связующие
    (ПГС), главным образом каучуки и каучукоподобные вещества, пластификаторы,
    горючие компоненты (А1, АГНз), отверждающие и другие добавки
     
    Bangalor и 1985demon66 нравится это.
  7. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    12.978
    Адрес:
    Украина
    Хоча треба робити аналіз.
     
    A10A нравится это.
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.714
    Адрес:
    Черкасская обл. Белозерье
    То залишки пластиту, не весь завівся. Гороть світло червоним, швидко. Таки порох.
     
    Bangalor и Alexandr167 нравится это.
  9. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Сообщения:
    5.435
    Адрес:
    Україна
    У хлопців своїх запитав, кажуть, що з РСа порох, РСИ, від пластиду заводиться (детонує), але походу не в цьому випадку.
     
    1985demon66 и Alexandr167 нравится это.
  10. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    12.978
    Адрес:
    Украина
    Ну того що неправильно нарізали. Його просто розкидало від пром детона і він розлетівся. Не завівся.
     
    1985demon66 нравится это.
  11. _AURUM_

    _AURUM_ Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.569
    Адрес:
    Запоріжжя Україна
    Детонує, і геть непогано, але потрібен міцний корпус і потужний бустерний заряд. Інакше просто розкидає.
     
    1985demon66, A10A и Bangalor нравится это.
  12. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    215
    Лоты
      на продаже:
    28
      проданные:
    483
    Сообщения:
    2.708
    Адрес:
    Украина
    Похоже на порох с маршака рпг7. Там как раз он темно зеленый. Или что то схожее на рпг7. Это точно реактивка с чего то. А ломанная - под взрыв попала, её так то просто поломать проблема.
     
    1985demon66 нравится это.
  13. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.714
    Адрес:
    Черкасская обл. Белозерье
    Це було без корпусу примотане в такому вигляді як просто до фпв, отой отвір(я так розумію був по всій довжині) напханий пвв7 походу, бо сіре. Спрацювало тільки УДЗ, а все решту розкидало, навіть акумулятор не пошкодило. Вже всяко різних "запальничок" бачив, а тут якась не зрозуміла субстанція, перша думка, що то якась серійна вибухівка типу шашок кар'єрних яку вони ріжуть(там видно сліди від ножівки) яка просто не завелася інакше який зміст запускати те фпв з пару грамами пвв, як вивилося то порох, і все стало на свої місця. Бо вони кидали перед цим пляшки, по 2л. Які також не спрацьовували, щось намудровували з УЗРГ, що він і не спрацьовува,...розбиратися не ставали...накладним його на патику тай...пішли сітку тушить))):oops:
     
    Unnamed Player и Bangalor нравится это.