AKDAŞ SA-9 владельцам. Опыт использования.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем kosss76, 10 лип 2024.

  1. Чехус

    Чехус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Словакия
    Если коротко: Nobel Sport 206v 124грана в оболочке - 0,24 грамма. В гильзу 9х21 206v можно не молоть, заходит без трамбовки(в более короткую 9х19 молоть обязательно).
    Крутил сотню приятелю после тестовых(по три штуки) 0,23; 0,24; 0,25; 0,26; 0,27.
    Именно под его Агдаша. Он остановился на 0,24. Через хрон(по его словам) 320-325 м/с. Перезаряд норм и при 0,23, но что то с кучей и настильностью.
    Всё, что выше 0,24 (опять же по словам владельца) тоже норм, но по ощущению откат затвора избыточный.
    P.S Стрелять fmj, это по богатому, как деньгами раскидываться. Есть недорогой крашенный полимером свинец здесь на форуме. По банкам и бумаге норм, ствол не загаживает. Навески те же. Теперь сам крутит.
     
    FOX_3 та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Арафатка в чудовому стані. Матеріал - 100% бавовна. Дефектів не виявлено. Розміри - 100*100 см.
      130 грн.
    3. Довжина без розтяжки 800 мм ширина 30 мм.
      80 грн.
    4. 120 грн.
    5. 99 грн.
    6. Ніж для виживання "Fallkniven F1 При створенні F1 були враховані найважливіші фактори: ергономі...
      520 грн.
  3. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Вы сыпали SV или V?

    C уважаемый, Сергей!
     
    Prado подобається це.
  4. Чехус

    Чехус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Словакия
    Упс, sv.
     
    akms1974 подобається це.
  5. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Какой свинец посоветуете вместо FMJ? :beer:

    С уважением, Сергей!
     
    Prado подобається це.
  6. FOX_3

    FOX_3 Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    22
    Адреса:
    Украина,Харьков
    Доречі, як людина що має досвід релоадінгу саме 9×21: скільки +/- виходе за патрон, якщо сам снаряджаєш? Наприклад з кулею FMJ та зі свінцем покритим полімером Найдешевші 9×21 знаходив в Ібісі, по 19гр, зі сталевою гільзою, тому цікаво чи стойть заморочуватись з релоадінгом вдома
     
    akms1974 подобається це.
  7. Чехус

    Чехус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Словакия
    Для этого надо следить за ценами и системность.
     
    akms1974 подобається це.
  8. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    0.24 самый мягкий, но куча меня удивила на 0.27 :smile_12: По откату затвора: при 0.28 откат мягче чем у S&B 9х21...


    С уважением, Сергей!
     
  9. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Взяв не 2в1, а стандартный (радіатор до цівки + 6 камер - я задоволений :) Гарний реолад на АО на D20 тихіше працює чим СТС (147 та 158) :)


    З повагою, Сергій!
     
    FOX_3 та BornToBeFight подобається це.
  10. Чехус

    Чехус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Словакия
    Ну какая там куча у Агдаша. Парень стреляет по гонгам, на интерес по правилам практической стрельбы.
    Его выбор навески я понимаю, желание сохранить ресурс.
     
    akms1974 подобається це.
  11. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Ну смотря с чём сравнивать :) На 50-100 метров меня устроило :)

    С уважением, Сергей!
     
  12. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Мені такий метод з ножівкою не допоміг - прийшло на допомогу свердло :)


    З повагою, Сергій!
     
  13. СкіФ_skif

    СкіФ_skif Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Україна
    Доброго часу доби.
    Не погоджусь з Вами. Користь від нього є, свинособак лякає до усрачки вони навіть забувають про МГП. Тому нормальний варіант.
    Не скажу що гаджет сильно тихіше стає працювати, але з кабіни по вухах на багато меньше б'є навіть на звичайних стсах і sb.
     
    akms1974 подобається це.
  14. СкіФ_skif

    СкіФ_skif Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Україна
    Колеги хтось цікавився темою протидронового варіанта кулі для SA9?
     
    akms1974 подобається це.