Цирк з орлами.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем toz1915, 23 чер 2026 у 19:05.

  1. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    .. коротко і по суті. Коли говорять АДЕКВАТНІ.
    І було Б результативно, коли Б справою зайнялись ПРОФЕСІОНАЛИ.



     
    Мишель 777, Blitzwinkel, turist1967 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Капелюх для мисливця.Стан бв гарний.Розмір 56-57 Стиль: Федора з характерними вм&amp...
      239 грн.
    2. Нова складна шапка зонт, діаметр 49см.
      200 грн.
    3. Шляпа класична федора з м&am...
      239 грн.
    4. Армейские оригинальные береты используемые в ВС Австрии. Материал верха - 100% шерсть Подкладка -...
      125 грн.
    5. р-р 57-58Переглянути вкладення 10787944 Переглянути вкладення 10787947 Переглянути вкладення 1078795...
      800 грн.
  3. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Є дуже дієвий варіант-кинути в колію перед колоною,закатали у багнюку .
     
    Blitzwinkel подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Не сильно після Іловайску поважаю Сивочолого гетьмана,але все по ділу каже.
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  5. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу...ніхто - не святий ..( і не варто забувати про протидії таким особам, особливо, коли йде серйозна гра, з серйозними противниками)
    ..але в цілому, він реальний профік .. і "рукопожатний" в світовому політикумі. Що - немало важливо. Особливо в теперішній ситуації.
     
    Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Ну іноді він занадто дипломатичним був.Дивись Мінськ 1,3...Я рахую з страною агресором ніякі Мінські не допомогають.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  7. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Хм..можна героїчно померти..раз і усьО.
    А смисл ?
    ..а можна "надУть", щоб виграти час, простір для маневру..для розвитку подальших перспектив.
    Screenshot_2026-06-24-15-42-41-495_com.miui.gallery-edit.jpg

    Screenshot_2026-06-21-20-08-40-804_com.facebook.katana-edit.jpg
     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 16:43
    Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  8. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Зняти шапку,а у кармані дулю тримати?Отак ми всіх надурили що без Криму,та Даунбасу і Лоханску лишилися.Десь не там звернули.З такою торгівлею скоро не буде чим здачі давати.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  9. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    Какие? У кого чувство совести было - тот находил варианты. А кто сволочь - тот до сих пор в кармане тягает афганское убд
     
  10. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Британці та Підноси із москалями ніколи не воювали ,тому верзуть всяке ніяке.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  11. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу...з власного пережитого досвіду, коли на початку АТО, після Майдану та "спадщини" овошча заїжжали в степи сходу і потім, через пару рочків, коли він стабільнув ситуацію в країні і в Армії - це реально було "небо" і "земля".
    Плюс, не впасти відразу, а стримати удар переважаючого супротивника, маневри і стабілізація ситуації - це справді ЩОСЬ.
    Це варто обдумати тверезо . І оцінити.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  12. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу...відкрито, як ми - ні.
    Але на світових фронтах амЕри і с0вок ( підтримуючи кожен СВОЮ сторону - пересікались регулярно)))
     
    Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  13. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    В той час всі поголовно - не могли отримати "жовту карточку", влізти в інститути, мати партійну рідню ..
    ( одиниці - так, але ПОВТОРЮСЬ - НЕ масово)
    Плюс, служба в СА була тим обов'язковим і важливим етапом для будування майбутнього простої людини радянського періоду..
    .. виконання "інтернаціонального обов'язку" - не було добровільним. І не обговорювалось.
    Ті, хто вижив, і вийшов без втрат - має свій погляд і свій тягар пережитого.

    .. можна висказувати власну думку..але чи варто так гостро засуджувати ?
     
    Blitzwinkel та toz1915 подобається це.
  14. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Не суди,да не судим будеш.быть диванным патриотом почетная обязанность каждой школоты.Тебя тогда и в проекте не было,не тебе рассуждать как надо было.А мы сами как-то разберемся кто сволочь а кто герой.Не пятнай память о моих товарищах иначе я тебя из под земли достану,и научу Родину любить.(Дипломатическим путем)
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  15. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    О каких товарищах? Если о тех которые погибли как оккупанты на чужой земле служа в чужой армии, то какая о них должна быть память?
     
  16. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Уймись провокатор.Тут тебе не место и тебя я запомню точно.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  17. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    А в чем дело? На любимую мозоль наступил? Так я продолжу, я как участник боевых действий категорически не понимаю почему меня приравнивают в правах с участниками оккупационной войны в чужом государстве. Скоро будет День Независимости и к празднику нам положены выплаты, мне понятно за что, а им? Каким боком?
     
  18. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Я на вас игнорирую,пиши шо хочеш
     
    Blitzwinkel подобається це.
  19. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Ніззя. ДНК розповзеться:D
     
    toz1915 подобається це.
  20. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Історію шановні,треба сприймати холодно,без емоцій. Не маючи права на симпатію чи антипатію! Якщо є в нашій країні гіркий досвід і по винні президента,чи помилка обманутої нації,то це є факт! Чим швидше сприймемо і зробимо правильні висновки,тим швидше виправимо! І тим краще буде нашим внукам/дітям!
    А помилялись ми не раз. І гречка винна,бо принесли у важкий час,і занапто вміли вірити!
     
    LySS та toz1915 подобається це.
  21. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    ДНК зверушки похарчуютьс я,усяки мишкі,пташки.
     
    LySS та Blitzwinkel подобається це.
  22. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Тільки-но дивився новини Польщі ,українця депортували за перехід вулиці у неналежному місці,та поклали депорт на 5років у Шенген.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  23. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Казяться ляхи!
     
    LySS та toz1915 подобається це.
  24. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нууу..в них останнім часом "базар" - короткий. На×√й.
    ( хоч за сраний "перехід" - за "остра" міра.)
    Ну але і наші д0л60й06и - власноруч "прикладаються" - п'яна їзда,( іноді неодноразова, вже з вилученими правами); шахрайства з банковим картками, особо "підприємливі" - возять нелегалів до бУндесу..
    Тож не дивно, що не панькаються .
    ( своїх д0л60й06ів пияцьких - мають, а тут ще й наші "просяться") .. тож одразу висилають . На фронт.
     
    Лорд Грегори, toz1915 та Blitzwinkel подобається це.
  25. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Як на мене політична гра,- народу кісточку,а так роблять те про що за кулісами домовились!
     
    toz1915 та LySS подобається це.
  26. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Можливо.. як я і казав раніше - сутєньОр особо нічим на політичній "арені" похвалитись НЕ МОЖЕ.. тож "воює" з "×√й0вими українцями" та перепихається з Туском.
     
    toz1915 та Blitzwinkel подобається це.