Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Камча, 3 лис 2016.

  1. _Oberfeldwebel_

    _Oberfeldwebel_ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Ukrainian
    IMG_5086.jpeg IMG_5084.jpeg
    Нагадало картину…
    IMG_5085.jpeg
     
    antsu88, corsar_s, Веселый трутень та 10 іншим подобається це.
    1. Украина Фуражка летчика Авиация ВВС Состояние на фото,б/у Доставка после полной предоплаты на карту...
      150 грн.
    2. Офіцерська фуражка,всі деталі дивіться на фото)
      1000 грн.
    3. (в наявності 11 шт.)
      Нові ріп-стоп; початок 2000 розмір 55-57, пишіть в особисті
      150 грн.
    4. Новий кашкет ВОХР із кокардою…
      350 грн.
    5. Швейцарская офицерская кепи (еще называемое "шако&quot, обер-лейтенант. Размер 52, 5 Состояние...
      670 грн.
  2. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    -Cльози мишайют мине гаварить...

     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-23_124043_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-22_224706_t.me.png
    кичкас, corsar_s, флегМАТ та 14 іншим подобається це.
  3. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    *⚡️Такий вигляд має завод електроніки у воронежі після ракетного удару ЗСУ*:

    Внаслідок атаки пошкоджено щонайменше дві будівлі підприємства.
     
    кичкас, SILVESTER, AC Strom та 17 іншим подобається це.
  4. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
  5. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
    725397824_2710859359297971_8407410541140681424_n.jpg
     
    antsu88, rumun, capt.A.Smollet та 11 іншим подобається це.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а ось і гарні новини по прильоту на той заводик

     
    antsu88, A10A, AC Strom та 27 іншим подобається це.
  7. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  8. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  9. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Шелупонь всякая.."...:D

     
    antsu88, Otto Braun, tms та 4 іншим подобається це.
  10. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  11. Gurundiii

    Gurundiii Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    Адреса:
    Кривой Рог
    Screenshot_20260624_051024_Telegram.jpg
     
    Igor 21, antsu88, tms та 16 іншим подобається це.
  12. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    808
    Адреса:
    Київ
    _Oberfeldwebel_ подобається це.
  13. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1


    "Палитикай йа не интирисуйусь.."



    Переходять на ослячу сечу..:p:D

     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 09:49
    Igor 21, juve, Стартех та 13 іншим подобається це.
  14. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт…" Виходить, що "ждет" наразі лише Камчатка. Інші ковштолують від Волелюбного Українського Птаху", - зазначив він.

    За словами командувача СБС, було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ "Севастополь").

    "Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС.
    І так, правильна цифра-7. Саме туди - сім.

    Протягом ночі 24 червня Птахи СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях", - додав Бровді.
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-24_112756_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-23_220818_t.me.png
    Igor 21, база, Стартех та 13 іншим подобається це.
  15. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    В раші раптово зникли черги на АЗС, але є невеличкий ньюанс.
    20260624_105914.jpg
     
    Igor 21, juve, база та 14 іншим подобається це.
  16. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA



    В москве нет бензина
    Нет бензина в москве
    Бензина нет в москве
    Захоплива граматика - від перестановки слів результат не міняється, та ще й бл..Ть клубніка по тисячу рублей!:D
     
    Igor 21, база, Deich та 7 іншим подобається це.
  17. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    808
    Адреса:
    Київ
    Єто все вражеская пропаганда.
    На самом деле бензина так много, что на заправках его заливают даром!:D
    О чем говорят ценники!
     
    Igor 21, antsu88, Deich та 10 іншим подобається це.
  18. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    *⚡️московський НПЗ, найбільший постачальник палива для регіону, повністю зупинив роботу після атак українських безпілотників,* — Reuters.

    За даними джерел агентства, через значні пошкодження підприємство не працюватиме щонайменше шість місяців — орієнтовно до 2027 року.

    Щороку завод переробляв понад 11,5 млн тонн нафти та забезпечував москву мільйонами тонн бензину й дизпалива.

    Кадри дивіться у нас в Telegram:
     

    Images:

    20260624_153251.jpg
    Igor 21, juve, база та 16 іншим подобається це.
  19. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Воронєжская вкусняшка !

    А в Оренбурзі- інтірєсная вайна !
     
    Igor 21, флегМАТ, Стартех та 10 іншим подобається це.
  20. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    4 роки тому РФ лякала Європу паливною кризою

    Результат і прийшов на росію.
    Російські пропагандисти зняли ролик, у якому показували, як узимку 2023 року європейці нібито їздитимуть на конях замість машин.
    «Переходьте на альтернативні види транспорту. Бо паливо лише дорожчатиме», — лякали пропагандисти.
    Ішов 2026 рік, РФ.
    Обмеження на продаж бензину діють уже у кожному четвертому регіоні Росії — від Брянської та Курської областей до ХМАО, де видобувається близько 40% російської нафти.
    В анексованих Криму та Севастополі продаж палива взагалі призупиняли, а в окупованій Луганській області заборонили відпускати більше 20 літрів в одні руки.
    Прогноз справдився, але не там, де хотіли.
     
    Igor 21, флегМАТ, база та 14 іншим подобається це.
  21. frontier

    frontier Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    11
    Повідомлення:
    647
    Адреса:
    Центральна Україна
    Це були вологі мрії недоімперії-бензоколнки...
     
    флегМАТ, antsu88, Deich та 5 іншим подобається це.
  22. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Невже вони почали про щось здогадуватися ???

    Screenshot_20260624_171046_Telegram.jpg
     
    juve, флегМАТ, orywejnik та 8 іншим подобається це.
  23. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
     

    Images:

    20260624_204313.jpg
    20260624_210354.jpg
    capt.A.Smollet, Стартех, antsu88 та 10 іншим подобається це.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
  25. Danzig_

    Danzig_ Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    .
     

    Images:

    IMG_20260624_213629_185.jpg
    orywejnik, antsu88, Deich та 5 іншим подобається це.