Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Камча, 3 лис 2016.

  1. _Oberfeldwebel_

    _Oberfeldwebel_ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Ukrainian
    IMG_5086.jpeg IMG_5084.jpeg
    Нагадало картину…
    IMG_5085.jpeg
     
    corsar_s, Веселый трутень, Otto Braun та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    2. OEM719 — це багаточастотний, зворотно сумісний приймач Глобальної навігаційної супутникової системи...
      8000 грн.
    3. (в наявності 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    4. Стаціонарний глушитель UHI-NZ50W 10 каналів потужність 50ВТ GPS, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G, Wi-Fi...
      24499 грн.
    5. Навігатор робочий б/у,але шнур під заміну він працює якщо його не повністю вставляти в гніздо,працює...
      690 грн.
  3. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    -Cльози мишайют мине гаварить...

     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-23_124043_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-22_224706_t.me.png
    corsar_s, флегМАТ, Otto Braun та 13 іншим подобається це.
  4. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    *⚡️Такий вигляд має завод електроніки у воронежі після ракетного удару ЗСУ*:

    Внаслідок атаки пошкоджено щонайменше дві будівлі підприємства.
     
    AC Strom, флегМАТ, Otto Braun та 15 іншим подобається це.
  5. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
  6. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    597
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.198
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а ось і гарні новини по прильоту на той заводик

     
    AC Strom, rumun, capt.A.Smollet та 25 іншим подобається це.
  8. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  9. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  10. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Шелупонь всякая.."...:D

     
    Otto Braun, tms, консерватор та 3 іншим подобається це.
  11. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  12. Gurundiii

    Gurundiii Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    114
    Адреса:
    Кривой Рог
    Screenshot_20260624_051024_Telegram.jpg
     
    ДВ762, AC Strom, rumun та 11 іншим подобається це.
  13. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    806
    Адреса:
    Київ
    _Oberfeldwebel_ подобається це.
  14. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1


    "Палитикай йа не интирисуйусь.."



    Переходять на ослячу сечу..:p:D

     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 09:49
    slawuta5, capt.A.Smollet, Олег ОК2 та 7 іншим подобається це.
  15. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт…" Виходить, що "ждет" наразі лише Камчатка. Інші ковштолують від Волелюбного Українського Птаху", - зазначив він.

    За словами командувача СБС, було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ "Севастополь").

    "Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС.
    І так, правильна цифра-7. Саме туди - сім.

    Протягом ночі 24 червня Птахи СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях", - додав Бровді.
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-24_112756_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-23_220818_t.me.png
    slawuta5, ДВ762, флегМАТ та 8 іншим подобається це.
  16. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    В раші раптово зникли черги на АЗС, але є невеличкий ньюанс.
    20260624_105914.jpg
     
    ДВ762, флегМАТ, moranno та 7 іншим подобається це.
  17. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA



    В москве нет бензина
    Нет бензина в москве
    Бензина нет в москве
    Захоплива граматика - від перестановки слів результат не міняється, та ще й бл..Ть клубніка по тисячу рублей!:D
     
    ДВ762, AC Strom, capt.A.Smollet та 4 іншим подобається це.
  18. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    806
    Адреса:
    Київ
    Єто все вражеская пропаганда.
    На самом деле бензина так много, что на заправках его заливают даром!:D
    О чем говорят ценники!
     
    Суер*Выер, slawuta5, orywejnik та 6 іншим подобається це.
  19. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    *⚡️московський НПЗ, найбільший постачальник палива для регіону, повністю зупинив роботу після атак українських безпілотників,* — Reuters.

    За даними джерел агентства, через значні пошкодження підприємство не працюватиме щонайменше шість місяців — орієнтовно до 2027 року.

    Щороку завод переробляв понад 11,5 млн тонн нафти та забезпечував москву мільйонами тонн бензину й дизпалива.

    Кадри дивіться у нас в Telegram:
     

    Images:

    20260624_153251.jpg
    slawuta5, orywejnik, ДВ762 та 8 іншим подобається це.
  20. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Воронєжская вкусняшка !

    А в Оренбурзі- інтірєсная вайна !
     
    slawuta5, orywejnik, ДВ762 та ще 1-му подобається це.
  21. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    4 роки тому РФ лякала Європу паливною кризою

    Результат і прийшов на росію.
    Російські пропагандисти зняли ролик, у якому показували, як узимку 2023 року європейці нібито їздитимуть на конях замість машин.
    «Переходьте на альтернативні види транспорту. Бо паливо лише дорожчатиме», — лякали пропагандисти.
    Ішов 2026 рік, РФ.
    Обмеження на продаж бензину діють уже у кожному четвертому регіоні Росії — від Брянської та Курської областей до ХМАО, де видобувається близько 40% російської нафти.
    В анексованих Криму та Севастополі продаж палива взагалі призупиняли, а в окупованій Луганській області заборонили відпускати більше 20 літрів в одні руки.
    Прогноз справдився, але не там, де хотіли.
     
    остап киричок, orywejnik, frontier та 3 іншим подобається це.
  22. frontier

    frontier Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    10
    Повідомлення:
    647
    Адреса:
    Центральна Україна
    Це були вологі мрії недоімперії-бензоколнки...
     
    slawuta5 та orywejnik подобається це.
  23. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Невже вони почали про щось здогадуватися ???

    Screenshot_20260624_171046_Telegram.jpg