Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Камча, 3 ноя 2016.

  1. _Oberfeldwebel_

    _Oberfeldwebel_ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2
    Адрес:
    Ukrainian
    IMG_5086.jpeg IMG_5084.jpeg
    Нагадало картину…
    IMG_5085.jpeg
     
    1. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    2. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    3. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    4. Штани охоронника,із втратами,на перешивку,або на ремонтні часті.Хотів перекрояти на себе,ношу 50/3 р...
      100 грн.
    5. Костюм піксель в відмінному стані.Кітель новий.Штани мінімальне б/в . Розмір 56 ріст 5 Заміри точні...
      1439 грн.
  2. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    -Cльози мишайют мине гаварить...

     

    Изображения:

    Opera Снимок_2026-06-23_124043_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-22_224706_t.me.png
  3. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
    *⚡️Такий вигляд має завод електроніки у воронежі після ракетного удару ЗСУ*:

    Внаслідок атаки пошкоджено щонайменше дві будівлі підприємства.
     
    флегМАТ, Otto Braun, slawuta5 и 14 другим нравится это.
  4. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    597
  5. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    597
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    а ось і гарні новини по прильоту на той заводик

     
    GINDENBURG, флегМАТ, dallara и 21 другим нравится это.
  7. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    4.373
    Адрес:
    Zapor сity
  8. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    4.373
    Адрес:
    Zapor сity
  9. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    "Шелупонь всякая.."...:D

     
    Otto Braun, tms, консерватор и 3 другим нравится это.
  10. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    4.373
    Адрес:
    Zapor сity
  11. Gurundiii

    Gurundiii Stabsgefreiter

    Сообщения:
    113
    Адрес:
    Кривой Рог
  12. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    805
    Адрес:
    Київ
  13. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1


    "Палитикай йа не интирисуйусь.."



    Переходять на ослячу сечу..:p:D

     
    Последнее редактирование: 24 июн 2026 в 09:49
    moranno, orywejnik, Oprishok и 3 другим нравится это.
  14. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    "Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт…" Виходить, що "ждет" наразі лише Камчатка. Інші ковштолують від Волелюбного Українського Птаху", - зазначив він.

    За словами командувача СБС, було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ "Севастополь").

    "Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС.
    І так, правильна цифра-7. Саме туди - сім.

    Протягом ночі 24 червня Птахи СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях", - додав Бровді.
     

    Изображения:

    Opera Снимок_2026-06-24_112756_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-23_220818_t.me.png
  15. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.275
    Адрес:
    UA
    В раші раптово зникли черги на АЗС, але є невеличкий ньюанс.
    20260624_105914.jpg
     
  16. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.275
    Адрес:
    UA



    В москве нет бензина
    Нет бензина в москве
    Бензина нет в москве
    Захоплива граматика - від перестановки слів результат не міняється, та ще й бл..Ть клубніка по тисячу рублей!:D
     
    orywejnik, остап киричок и turist1967 нравится это.