Цирк з орлами.

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем toz1915, 23 июн 2026 в 19:05.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Гадаю,на черзі брєд про геноцид поляків Богданом Хмільніцким.І взагалі -нас українці некогда нє любілі і обєжалі.І цитати з підручника історії В.Хуйла
     
    Blitzwinkel нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Парадна фуражка Dress Hat RLC British Army Royal Logistic Corps. Розмір 57.
      222 грн.
    2. Фуражка сотрудника милиции МВД Украина Новая Доставка после полной предоплаты на карту Приватбанка,Н...
      560 грн.
    3. Швейцарская офицерская кепи (еще называемое "шако&quot, обер-лейтенант. Размер 52, 5 Состояние...
      670 грн.
    4. Головные уборы. В лоте 2 шт. Носились. Состояние хорошее. Размер 56 и 55.
      285 грн.
    5. Металізована тесьма. Довжина 340 мм. По гудзиках на 330 мм.
      155 грн.
  3. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    ..там не треба батька Хмеля...
    вони за "волинки" такі "страсті" - вигадують, що мама_нЄ_горЮй.. ужаСС.
    .. та й "жертви" в них щороку - "плодяться"..як "витірАни" в свинопсячих до "дня_пабЄди" ..:D:D:D
     
    Otryta, Blitzwinkel и toz1915 нравится это.
  4. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    ..во, якого "розіп'ятого хлопчика" мають..
    пОмнік офЯр людОбУйства..
    pamyatnyk-volynskoyi-tragediyi.jpg

    .."пам'Єнтами" ..
     
    Последнее редактирование: 23 июн 2026 в 23:36
    Otryta, Blitzwinkel и toz1915 нравится это.
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Що казати-не пощастило із сусідами...З одного боку кацапня,з іншого ляхі.Дякуючи богу хоч турки заспокоїлись і претензій не пред'являють.
     
    Blitzwinkel нравится это.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    А 39шось не бачу,і напису Котинь,ну ясно бздят ляхові діти кацапню чіпати.
     
    Blitzwinkel нравится это.
  7. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.837
    Є магнітік з Кракова. Треба повертати? Я пеньонзи платив.
     
    Blitzwinkel нравится это.
  8. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    Нууу.. дай Боже, щоб так.. турки на разі проти жидиків сфокусувались.
    Сильна дипломатія потрібна так же, як і сильна Армія. Таке ж значення має і трактування власної історії.

    Гляньте, як мадяри - тиснуть зі своїми претензіями на закарпУтті .. тИж хочуть "мови" для своїх нацмЕнів..
    Тому пильнувати треба не лише військової складової, а й тримати руку "на пульсі" та присікати ×√йню / педАлити - дипломатично.
    Бо потім кидатись "меНдалями" - не вихід.
     
    slawuta5, Blitzwinkel и toz1915 нравится это.
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    То же власність шляхетського панства посполитого.Зарийте на огороді.Бо побачить лях і скаже що ви когось рєзалі за магнітік
     
    Последнее редактирование: 23 июн 2026 в 23:40
    Blitzwinkel нравится это.
  10. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Нехрена у унгрів не вийде,хіба коли попрут з ЄС,бо вони про непорушність кордонів папір підписували коли вступали.Що забули як російські онучі смердять?
     
    slawuta5 и Blitzwinkel нравится это.
  11. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    Так вони про катИнь - мовчать, як би не було такого )))
    А про самольОт в смАлєнску - і поготів )))))
    Сам все дивуюсь/0×√€ваю з такої їхньої "пам'Єнті" :D:D:D
    ("волинь" - пам'ЄнтамИ, але кАтинь і самольОт - ні ×√я нЄ пам'Єнтами ))))

    ..та й про АсвЄнцим - теж тихо..
    До німАків і свинорилих вони не особо "бурують" . сцЯть сильних .
    А до нас й06ла все відкриті(((
     
    Последнее редактирование: 23 июн 2026 в 23:49
    Otryta, Blitzwinkel и toz1915 нравится это.
  12. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    ..свинопсячі ВСІМ - не платять..
    їх цікавлять лише "проводирі" бидло_маси..
    Гляньте, як "відсАсував" / саботував орбан, фіцО, сіЯрто ..і цілий ЄС - стопОрили щодо наших питань..
    Якщо гарно скласти "рассклад", то можна замутити не хИлу "комбінацію".. в чому школа кАгЕбЕ - сильна. І "нагинає" на разі ВСІХ.
     
    slawuta5, Otryta и Blitzwinkel нравится это.
  13. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Не розуміють що ота дика орда як вирветься у їхню Європу всі і вся знищить і буде їм всім Вєлікій магучій Завєцкій Саюс
     
    Blitzwinkel нравится это.
  14. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Ми винні в тому що в нас земля така,а ще в тому що терпимо!
     
    viking38, slawuta5, Otryta и 2 другим нравится это.
  15. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    ..хм..еуропа думає, що вони "далеко"..
    Плюс, сите життя 0×√€нно "розслабляє".
    Чим далі від небезпеки, тим більше пі×√й..
    свинопсячі ще відносно фігня .
    Гляньте, як їх мУсліки "гноять" .. Франція, Італія, Британія.. стару "бабцю" гей_ропу - вАфлять конкретно.
    ..а ви кажете...
    В цікавий час живемо ...
     
    slawuta5, Otryta и Blitzwinkel нравится это.
  16. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Ну да царь хороший ,нарід поганий.І земля у нас хороша,і народ талановитий,в вот з владою не везе...
     
    Blitzwinkel и LySS нравится это.
  17. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Дєрьмократія,....має вади.
     
    Blitzwinkel и LySS нравится это.
  18. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    Нууу...проблема радше в РОЗУМІННІ ситуації.
    ..сОвок не даром стільки "помішав" в головах..
    Винищивши інтелігенцію, помішав корінне населення, переписав історію, нівелював національну ідентичність - і ЦЕ дало свої "плоди".
    І "героїзм" з'являється, коли вже нема іншого виходу ((( коли втрачено дорогоцінний час і можливості.
     
    slawuta5, Otryta, Blitzwinkel и ещё 1-му нравится это.
  19. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    Має..
    Але універсальної політсистеми - НЕМА.
    Кожна має свої нюанси.
    Цивілізовані країни, де діє Право - мають продуману систему стримувань і противаг.
    Ну а тоталітаризм - ...
    І так зле..і так - не добре(((
     
    slawuta5, Blitzwinkel и toz1915 нравится это.
  20. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    А отой Навродский неохоче у той шмаленск поїхати хуйла під хвостом понюхати?Запах дєда посмакувати,І случайна украінская ракета розмаже його світу по кацапській землі.
     
    Oprishok и Blitzwinkel нравится это.
  21. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    :D:D:D
    ..він - тупАк..але не й06нутий цілком)))
    Розуміє, що як предЯвивши таку ×√йню свинопсячим, то назад можна і не вернутись )))
    ( Та й в3ападл0 БИ було нашим на таке лайн0 - тратити цінну "морковку".. ще й "замазуватись" в шкандалЬ через якогось галімого вонючого піd***ca.)
     
    slawuta5 и Blitzwinkel нравится это.
  22. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Та шо вам сказати. Панує ситуація як стародавньому Римі: "Розділяй і пануй"
    Пробували по всякому з 1240 року. Як не татари,то ляхи то москалі. Споїти невдалося,навпаки москальня сама сбухалась,бо так вигідно,- думати невміють. Ляхи під меч і в орало. Але таке вилізло боком. А тепер все АТБ і інші з нітратами,як не онко то ше шось. Потім Коронавірус війни злякався в 22-ому різко перестав штирити і маски зняли. І ще повернули террор 37-мих..ловлять називають ухилянтом,потім в останню путь як героя. Вверх лицемірства!
     
    valerka и LySS нравится это.
  23. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Хтось сказав,що кожен народ заслуговує на того правителя який має!
    За мовчання,терпіння,неосвідченність,розважливість,тупість,поффігізм і фсьо такоє.
    Хранція,- певно Королева Революцій! Щось не так? Спалили поліцейську дільницю. Або мітинг з подальшою роздачою Жіночого Репрудуктивного Органу.
    А тут Майдан,- спочатку провакації,а інші повірили бо хтось крикнув "В Європу пойдьом!". Навіть нерозібравшись в чому прикол.
    "Наївні дурні,бевзі,телепні,хохли..!" Л. Костенко. "Берестечко"
    От тільки вже не одне те Берестечко прогриміло,а Богуна нажаль нема...
     
  24. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    Нуууу..тут нічого дивного..
    В свій час вони "вчасно" впрИгнули в ЄС, виїхали на дотаціях .. успішно реформувались .. ( хоч своїх "реформаторів" - теж не хИло ×√€с0сили.. ну але, коли "рулЄвой" - задає "курс" і розуміє перспективи, то на вОй стада уваги не звертають. ..прАво, вИхлОп того вартував)

    Тож цілком нормально відсікають конкурентів )
    Таке життя.. дати слабшому "цукерку" - це одне, а впустити в "дім", на рівних умовах - зовсім інша "байка"..
     
    Otryta и Blitzwinkel нравится это.
  25. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Таааа...дітей шкода... клепка відлетить з тернетом геть. Перестають думати. А це ж експеременти тільки. Далі такий концтабір згатять що перднеш знатимуть хто саме шептун пустив!
     
    Otryta и LySS нравится это.
  26. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    26
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Я спати. Спокійної ночі усім Богунам,Хмелям,УПівцям та чесним людям!:beer:
     
    Otryta и LySS нравится это.