Картины. Батальный жанр.

Тема в разделе "Моя колекція", создана пользователем D-day, 19 июл 2016.

  1. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Всем остальным кто ждет - ждите.
    И вы получите ))))
    Такой жарой сложновато работать.
    На фоне красок и расстворителя вообще не заходит )))
     
    december 1944 и Woldemar M. нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Копані.
      250 грн.
    2. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    3. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    4. Коп. Латунь
      30 грн.
    5. В такому стані, як знайшов. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. К...
      50 грн.
  3. december 1944

    december 1944 Oberst

    Сообщения:
    3.589
    Адрес:
    Маленькая страна
    Александр, красава!!! Я своим "художественный" взглядом не увидел, а ты!!!
     
    D-day, 11aliaksandr и Woldemar M. нравится это.
  4. december 1944

    december 1944 Oberst

    Сообщения:
    3.589
    Адрес:
    Маленькая страна
    Миша, как всегда профешнл!
     
    D-day и Woldemar M. нравится это.
  5. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Сообщения:
    36.615
    Адрес:
    Festungskommandantur Libau
    Как всегда Михаил радуете....:beer:
     
    D-day, december 1944 и Woldemar M. нравится это.
  6. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.681
    Адрес:
    Черкаси обл
    Вітаю!Якими фарбами зараз користуєтесь,шос пітєрське,чи якісь інші?
     
    D-day нравится это.
  7. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Так. Мастер-Класс це Пітер.
    І Ван Гог Нідерландські.
    Нажаль українські виробники нічого достойного зараз не роблять на ринку олійних фарб. Там можна натрапити на фарби які то не змішуються між собою, то не сохнуть взагалі. І на протязі кількох місяців залишаються липкими. Короче кажучи так собі.
    А пітерські фарби дійсно найкращі на ринку в своїй ніші. Ними і Шевченко писав і мабуть всі українські художники. Крім випадків коли вони іздили на пленери десь до Італії, чи Франції наприклад. Там можливо купували щось місцеве. Хоча мене з ними не було. Не в курсі ))))
     
    comanch, Ervin41, hudojnikhg9612 и ещё 1-му нравится это.
  8. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    439
    Сообщения:
    2.750
    Адрес:
    Finland